חדרים לפי שעה בתלמי בילו

האוכלוסייה של תלמי בילו היא אוכלוסייה מבוגרת בעיקרה , אשר מונה למעלה משלוש מאות תושבים, בהם כשבעים ילדים, מאה וחמישים בני נוער, ומאה ושמונים מבוגרים. אוכלוסיית תלמי בילו הינה אוכלוסייה מעורבת חילוניים ודתיים, אשר שומרת על מסורת וערכים, כך שגם החילוניים באוכלוסייה נוהגים לבקר בבית כנסת ושומרי שבת ברובם. בשנת 1950 הוקם מושב תלמי בילו, באמצעות קבוצת עולים מהמדינות רומניה וכורדיסטאן. במרוצת השנים הצטרפו אל המושב עולים ממדינות נוספות ומרחבי המדינה, וכאמור כיום מונה המושב למעלה לשלוש מאות תושבים. מושב תלמי בילו הינו מושב מעורב כאשר ביצע בעבר תהליכים של הרחבה קהילתית להרחבת אוכלוסיית המושב, ובכוונתו לבצע הרחבה קהילתית נוספת אשר תאפשר כניסה של תושבים צעירים ופעילים למושב.

מדוע כדאי לשכור חדרים לפי שעה בתלמי בילו?
בעבר חדרים לפי שעה בתלמי בילו היה להם סטיגמה של העולם התחתון, של עבריינים בעיקר, אך במרוצת השנים הבינו זוגות צעירים ומבוגרים כי יש הרבה יתרונות שעומדים מאחורי השכרת חדרים לפי שעה בתלמי בילו ואז החלו להגיע בהמוניהם זוגות שמחפשים מקום לממש את אהבתם והרומנטיקה כאשר בבית שלהם אין להם מספיק פרטיות לכך. חדרים לפי שעה בתלמי בילו שמים דגש רב על ניקיון ואסתטיקה, וזאת בשל העובדה שהתחלופה היא מסיבית ורבה במקומות אלה. החדר מפנק והוא מציע לכם ג'קוזי רומנטי, חדר רחצה מאובזר, מטבחון וערכת קפה, פינת ישיבה, טלוויזיה ואינטרנט ועוד מגוון פינוקים.

מגוון אטרקציות שמציעה תלמי בילו -
* חמרא – סטודיו לקרמיקה, מגוון עיצובים ועבודות יד מיוחדות, תוכלו לראות את תהליכי הייצור ואף לרכוש עבודות מקוריות.
* אל היען – חוות יענים, בה תוכלו אף להשתלב במגוון פעילויות ייחודיות אשר מחברות בין הטבע לבין האדם.
* אדמאמא – מרכז הדרכה בו תוכלו ללמוד על הטבע מהיבט אקולוגי.

זוגות אשר מעוניינים להגיע למרכז העניינים ועדיין להרגיש מנותקים מן העולם, וליהנות מהשקט הדרומי, פשוט תשכירו חדרים לפי שעה בתלמי בילו – צימרים לאירוח של זוגות, צימרים דיסקרטיים עם המון נינוחות ושלווה, אך יחד עם זאת, אטרקציות ומקומות בילוי במרחק נגיעה.

חדרים לפי שעה בתלמי בילו