חדרים לפי שעה באשבול

מושב אשבול שוכן בצפון הנגב, סמוך לערים נתיבות ורהט ומסופח למועצה האזורית מרחבים. המושב אשבול הוקם בשנת 1955 במקום שקודם לכן הייתה חווה חקלאית של חברת אשבול. שמו של היישוב נקרא שובל ג' ומייסדיו היו עולים יוצאי כורדיסטן. היישוב אשבול שייך לתנועת המושבים ופירוש שמו שיבולת תירס. ביישוב אשבול מתגוררות כ- שבעים משפחות וכ- שלוש מאות ושש נפשות, כאשר האוכלוסייה מעורבת, דתיים לצד חילוניים. ביישוב אשבול פועלים מוסדות שירותיים לרווחת התושבים ביניהם: צרכנייה, מועדון ילדים ונוער, בית עם, בית כנסת, מקווה, מגרש כדורגל, ומגרש כדורסל, תנועת נוער – האיחוד החקלאי. תחבורה חקלאית מגיעה ליישוב אשבול במהלך היום ומאפשרת גישה זמינה ליישוב אשבול. היישוב מאפשר קליטה בשטחי ההרחבה הקהילתית, כאשר תהליך הקליטה מצריך וועדת קבלה מסודרת, שם השכונה החדשה נקראת מעלה מבועים.

אינפורמציה חדשה על חדרים לפי שעה באשבול –
חדרים לפי שעה באשבול נועדו לזוגות אשר מבקשים ליצור עבורם מפגש רומנטי, בין אם הם נשואים, בין אם הם לא נשואים ובין אם הם לא נשואים זה לזה... חדרים לפי שעה באשבול נועדו לזוגות אשר מחפשים מקום מבודד למספר שעות והם כבר עברו את הגיל של להתבודד על חוף הים. זוגות מן הסוג הזה מחפשים את הצימרים הללו על מנת שיוכלו להתחבא מעין כל ויוכלו להשכיר צימרים לפי שעה ויוכלו לשקוע לתוך חוויה פרטית משל עצמם ייחודית ואישית.

הזוגות הללו מוכנים לשלם על חדרים לפי שעה באשבול, אבל הם מעדיפים שלא לשלם על מחיר שלם של לילה בבית מלון, כמובן בשל הפער הגדול במחירים, שההבדלים הם ממש שערורייה. חדרים לפי שעה באשבול מבטיחים לכם דיסקרטיות ופרטיות מלאה, עם מגע מינימלי של בעלי המקום, למעשה בכלל לא תצטרכו לפגוש אותם.
צימרים לפי שעה כשמם הם: צימרים לכל דבר אשר מיועדים להשכרה על בסיס שעות ולא רק על בסיס ימים או לילות. למי מיועדים צימרים לפי שעות? רוב הזוגות הרומנטיים וזוגות בכלל מעוניינים לשכור מקומות לפי שעות ולא לפי ימים. לעיתים אין להם זמן או שלא בא להם לשהות בצימר יותר מכמה שעות אבל הם מעוניינים ליהנות מכל הפינוקים שצימר כזה יכול להציע.

חדרים לפי שעה באשבול