חדרים לפי שעה בזרעית

חדרים לפי שעה במושב זרעית

זרעית הוקמה בשנת 1967. מספר התושבים בזרעית – מאתיים וחמישים. המיקום של זרעית – בגליל העליון, על גבול ישראל – לבנון. הגובה של זרעית – כ- שש מאות וחמישים מטרים מעל פני הים. הנוף של זרעית – הררי. המושב זרעית נוסד על ידי בני מושבים בגליל, במסגרת מבצע סוף סוף שנועד לתגבר את ההתיישבות היהודית בגליל כעבור שנתיים שונה שמו מזרעית לכפר רוזנוולד, על שמו של נדבן יהודי אמריקאי, ויליאם רוזנוולד. השם הלועזי עורר התנגדות עזה של התושבים, ולכן שונה השם בחזרה לזרעית. זרעית זהו מושב חקלאי שעבר הפרטת אמצעי ייצור, לכל משפחה חלקה של שני דונם אשר עליה נבנים הבית והמשק ועוד אדמות חקלאיות מחוץ ליישוב זרעית או בקרבתו. ענפי ייצור ביישוב זרעית – ביצי מאכל, פטריות, פירות נשירים, כרמי יין, חממות פרחים, עיזים ופרות מרעה.

מה עליכם לדעת על חדרים לפי שעה בזרעית?
כיוון שאתם בוודאי מחפשים אלטרנטיבות שונות להתארח בצימרים בצפון, האפשרויות הן מגוונות ומעניינות במיוחד. אחת מן החלופות המעניינת במיוחד שתהווה עבורכם חופשה קסומה במיוחד הינה השכרת חדרים לפי שעה בזרעית. בכך שאתם פונים לאופציה של השכרת חדרים לפי שעה בזרעית אתם מבטיחים לעצמכם ראשית כל הנאה צרופה ממזג אוויר נוח ומיטבי במשך כל עונות השנה. קשה למצוא עוד אזור בארץ בו מזג האוויר כה נוח במשך כל אורך השנה. הקיץ בזרעית חם ונעים, אבל אין מה להשוות אותו ללחות של מישור החוף. בחורף קר ותוכלו להתכרבל בשמיכות ולצפות בשלג המטפטף, אשר יוסיף נופך לאווירה הרומנטית בינכם.
מי ממכם לא חלם על אתנחתא מרגיעה עם האישה שהוא אוהב במהלך היום? מי מכם לא היה רוצה לחוות כמה שעות של רומנטיקה הרחק מהעולם החיצון? אז אם גם אתם מרגישים שאתם רוצים להתנתק לכמה שעות מהכל ולמצוא את עצמכם בזרועות של החצי השני שלכם, זה הזמן לברוח לכמה שעות של אינטימיות ולשכור חדרים לפי שעה בזרעית.

אחד הדברים הנהדרים שבהשכרת חדרים לפי שעה בזרעית הינו שאינכם צריכים לתכנן כמה שבועות מראש את הנופש, כמו בצימרים אחרים, אתם יכולים להתקשר עוד באותו יום ולברר אם יש צימר פנוי ופשוט להגיע.

חדרים לפי שעה בזרעית