חדרים לפי שעה בשזור

צימרים בשזור לפי שעה באזור כרמיאל בגליל המערבי
שזור הינו מושב חילוני, אשר שייך למועצה אזורית מרום הגליל. המושב שזור נמצא ליד כביש שמונים וחמש, כ- חמישה קילומטרים מזרחית לכניסה לכרמיאל. ואכן, תושבי המושב שזור נהנים הן מהקרבה לעיר והן ממגורים ביישוב קטן ופסטורלי. כמו כן, נסיעה בת כחמש עשרה דקות מזרחה תביא את היוצא ממושב שזור אל חופי הכנרת. המושב שזור מוקף בנוף גלילי מרשים, אשר כולל שדות חקלאיים, משקי בעלי חיים, שדות מרעה, חורש טבעי, נחלים שוצפים ומאגרי מים. הקהילה בשזור מורכבת הן ממשפחות צעירות והן מתושבים ותיקים. מושב שזור הוקם בתור היאחזות נח"ל אשר אוזרחה בשנת 1953. בשנותיו הראשונות של המושב שזור, התיישבו במקום עולים חדשים ממרוקו. בשלב מסוים, המתיישבים הראשונים עזבו את המקום ובמקומם התיישבו בשזור יהודים יוצאי איראן ועיראק. כיום מושב שזור מונה כ- שלוש מאות ושלושים תושבים אשרי מקיימים ביחד חיי קהילה עשירים ותוססים.

אינפורמציה בסיסית אודות חדרים לפי שעה בשזור -
שזור הינו מושב גלילי בעל נוף פסטורלי והוא יותר מישמח לארח אתכם בצלו. לתושבי המרכז, אשר רוצים להתרחק מההמולה של אזור המרכז ומכל הפיח והעשן ולחוות חופשה של כמה שעות באווירה רומנטית וכיפית במיוחד, אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה בשזור וליהנות מכמה שעות של הנאה צרופה. תושבי הגליל היקרים, אם לא מתחשק לכם לנסוע יותר מדי, ממש כאן, מתחת לאפכם, מסתתר לו מושב שזור ומציע לכם צימרים נפלאים להשכרה על בסיס שעתי בלבד, במחירים שווים והוגנים וכל זאת על בסיס דיסקרטיות ואנונימיות מוחלטת, עם כניסה נפרדת וחנייה נפרדת לכל צימר וצימר.

יש הבדל מהותי בין חדרים לפי שעה בשזור לבין צימרים קונבנציונאליים, ההבדל הוא בגודל החדר ובסביבה שלו. להבדיל מצימרים כפריים, אשר ממוקמים בחצר או בצמוד לביתם של בעלי המקום, חדרים לפי שעה בשזור מציעים לכם דיסקרטיות מלאה, כי המדובר כאן על מקומות אירוח קטנים שמציעים לכם אנונימיות מוחלטת ופרטיות מלאה.
חדרים לפי שעה בשזור זמינים במשך שבעה ימים בשבוע במשך עשרים וארבע שעות ביממה. לא צריך לעשות הזמנה מראש של החדרים. מכיוון שמדובר ביישוב שקט ומאוד אינטימי, תוכלו להתקשר מהדרך ולהזמין את אחד החדרים, בדרך כלל יהיה חדר פנוי.

חדרים לפי שעה בשזור