חדרים לפי שעה בנווה זיו

נווה זיו, לשעבר זיו הגליל, הינו יישוב המנוהל בדגש על חיי קהילה ושכנות טובה, שמירה על איכות הסביבה ועל הטבע והנוף שסביבו ומשלב את היתרון שבמגורים בלב הטבע עם הנוחות שבקרבה למרכזים עירוניים וכפריים שבאזור. מיקומו האטרקטיבי של היישוב נווה זיו – על ציר ראשי, קרוב לנהריה ולמעלות, קרוב למרכזי מסחר באזור ובמיקום גבוה הצופה לים התיכון – יחד עם קהילת תושבים איכותית ותשתית מעולה הפכו את היישוב נווה זיו לאחד ממוקדי הביקוש באזור הגליל המערבי. נווה זיו נמצא מזרחית לקיבוץ כברי וההגעה ליישוב נווה זיו דרך כביש נהרייה – מעלות. נווה זיו נוסד בשנת 1998, כיישוב קהילתי כפרי, ביוזמת הסוכנות היהודית ומנהל מקרקעי ישראל. שמו הראשון של הישוב נווה זיו היה זיו הגליל, אך מסיבות שונות שונה השם לשמו הנוכחי של היישוב – נווה זיו.

מה תרצו לדעת על חדרים לפי שעה בנווה זיו?
אתם מרגישים שאתם חייבים לרענן את הזוגיות שלכם? מזמן לא הייתה לכם פרטיות? לפרטנר שלכם יש יום הולדת ואתם חושבים על מתנה מקורית? אתם רוצים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם? בדיוק עבורכם המציאו את מושג חדרים לפי שעה בנווה זיו, חדרים אשר נוסכים נופך רומנטי ומיוחד, עם נוף פסטורלי משגע ומדהים, הפתעה שבן או בת הזוג שלכם ישמחו לקבל בכל עת מימות השנה.

השכרת חדרים לפי שעה בנווה זיו מושגת באמצעות הענקת שירות אישי ומקצועי והיא מוקפדת עד הפרטים הקטנים. בחדרים תוכלו למצוא למשל – מיטה וג'קוזי רחבים במיוחד, גישה נוחה וחנייה בשפע במתחם החדרים, טיפולים משלימים, כגון: טיפולי ספא. אם עומדות ברשותכם יותר משעתיים שלוש, תוכלו לשלב את השהות בתוך חדרים לפי שעה בנווה זיו עם הליכה ברחבי העיר, הליכה לאורך החוף הקרוב ביותר לאזור, כניסה לאתרים היסטוריים או ביקור בשוק ססגוני – הכל למען השלמת יום הכיף הזוגי שלכם ולמען העצמת החוויה הרומנטית בינכם. תמורת מאות בודדות של שקלים, אפילו בעד הסוויטות המפוארות, תוכלו ליהנות מכל מה שמתחם יוקרתי של צימר מציע ללקוחות אשר מגיעים אליו.

חדרים לפי שעה בנווה זיו