חדרים לפי שעה בנתיב השיירה

צימרים לפי שעה בנתיב השיירה
נתיב השיירה הינו מושב ובו קהילה אשר מקיימת אורח חיים חילוני. המושב נתיב השיירה ממוקם בגליל המערבי ושייך למועצה האזורית מטה אשר. המושב נתיב השיירה הוקם לפני כ- שישים שנה, בשנת 1950, על ידי עולים חדשים מעיראק, איראן וכורדיסטאן. בהתחלה מושב נתיב השיירה נקרא דובא, מלה שפירושה: שפע. שלוש שנים לאחר העלייה על הקרקע, הצטרפו למושב נתיב השיירה לוחמי הפלמ"ח יוצאי משגב עם. המצטרפים הגיעו משלל מדינות ובמושב נתיב השיירה התפתחה קהילה רב תרבותית עשירה ומגוונת. המושב נתיב השיירה היה ידוע באותן שנים בבליל השפות אשר שולט בו. בשנת 1958, שמונה שנים לאחר הקמת המושב נתיב השיירה, מושב דובא שינה באופן רשמי לשם נתיב השיירה. מדובר בשם אשר נועד להזכיר את שיירת יחיעם, שיירה אשר יצאה במלחמת העצמאות לכיוון קיבוץ יחיעם המנותק.

מידע חשוב אודות חדרים לפי שעה בנתיב השיירה –
אם אתם גרים באזור נהריה וחשקה נפשכם לקחת פסק זמן מהעבודה לכמה שעות ולהיות יצירתיים במיוחד ולהשקיע בזוגיות שלכם, אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה בנתיב השיירה, מחכים לכם כאן צימרים רומנטיים במיוחד עבורכם, אשר הושקעה בהם מחשבה רבה ועיצוב ססגוני ורומנטי ומפנק עבור זוגות אוהבים, זה הזמן שלכם לטפח את הזוגיות שלכם, בלי ילדים ובלי בוס תובעני על הראש, רק אתם, אחד למען השני, בשקט ובשלווה של המושב, כאשר תקשיבו לציפורים המצייצות ברקע...

להשכרת חדרים לפי שעה בנתיב השיירה יש יתרונות רבים – ראשית כל מזג האוויר כאן הינו נעים במיוחד, בכל עונות השנה מזג האוויר נוח, גם בקיץ לא ממש לוהט כאן, אלא נעים וסביר בהחלט, החום באזור מתמזג עם אוויר צלול כיין, פשוטו כמשמעו, אזור שמשלב מישור של חוף הים עם אזור הררי. חדרים לפי שעה בנתיב השיירה הם במושב שקט, הנוף כאן הוא לחלוטין פסטורלי ומדהים, קרוב לנהריה, אך רחוק מכל הרעש וההמולה, נינוח ושליו, תוכלו לממש את כל הפנטזיות שלכם בצימרים אלו. הצימרים מאובזרים בכל הפינוקים הרומנטיים ואתם גם יכולים להזמין מבעלי המקום אף ארוחות, שאותם תוכלו לאכול בפינת האוכל לאור נרות.

חדרים לפי שעה בנתיב השיירה