חדרים לפי שעה בנהריה

צימרים בנהריה לפי שעה
בתחילת שנת 1934, קנה המהנדס יוסף לוי חלקה בת אלפיים וארבע מאות דונם ממשפחת טואני מביירות. החלקה, צפונית לעכו, יועדה לבניית ישוב עברי על טוהרת היוזמה הפרטית. האגרונום ד"ר זליג סוסקין והמהנדס שמעון רייך חברו ליוסף לוי ביוזמתו להקמת היישוב. ד"ר שיפרין, מהנדס עיריית חיפה, הציע לקרוא לישוב החדש בשם נהריה, על שם נהר הגעתון אשר חוצה אותה. בשנת 1935 הוגשה בקשה לממשל המנדטורי לאשר רשמית את הקמת היישוב ולהכיר בשמו. משנענתה הבקשה, הוקמה החברה נהריה משקים זעירים בע"מ, אשר שמה לה למטרה לגייס כספים לרכישת קרקעות נוספות. החברה התחייבה למכור שטחים שרכשה למתיישבים החדשים ולדאוג לאספקת מים. בשנת 1935 נוסדה נהריה והחלה ההתיישבות היהודית במקום. שתי המשפחות הראשונות אשר הקימו משקים היו משפחות פאוקר ודוייטש – דיין.

מידע על אודות חדרים לפי שעה בנהריה –
חדרים לפי שעה בנהריה מציעים לכם את כל מה שדרוש עבור חופשה מהנה וקצרה בת מספר שעות בלבד. צימרים של כמה שעות יכולים להיות מבקתת אבן, צימרים כפריים, מערות, סוויטות או חדרים סטנדרטיים לחלוטין. יש הרבה מטיילים אשר מגיעים לטייל באזור בהם נמצאים חדרים לפי שעה בנהריה, והם מתארחים בהם במהלך הטיול שלהם. יש כאלה אשר מטיילים ששוכרים את הצימרים מבעוד מועד ויש כאלה שנתקלים בפרסום של הצימרים בנהרייה במהלך הטיול שלהם ואז באופן ספונטאני הם שוכרים את המקום. משלמים ונהנים מצימר מפנק ואיכותי. יש הרבה אנשי רוח וכן סופרים, אשר שוכרים חדרים לפי שעה בנהריה, ובחדרים אלו הם מצליחים להירגע, כנראה גם בשל הנוף הפסטורלי, הם מצליחים לקבל את המוזה שלהם, מקבלים השראה, בשאיפה להוציא את הרב מכר הבא שלהם.

חדרים לפי שעה בנהריה יציעו לכם להשתמש בבריכה הפרטית אשר בחצר שלהם, בנוסף תוכלו למנגל להנאתכם בחצר שליד הצימר. בחדרים עצמם תמצאו מיטה רחבה במיוחד ועליה מצעים מסטן נקיים ולבנים, מטבחון מאובזר, טלוויזיה גדולה, חדר רחצה ומגבות וג'קוזי זוגי וחמים.
חדרים לפי שעה בנהריה מתאימים גם לזוגות אוהבים אשר מגיעים לבילוי זמן איכותי ורומנטי, כדי לחגוג את הזוגיות ביניהם.
כולנו צריכים לקחת פסק זמן מידי פעם ולתחזק את חיי הזוגיות שלנו, לא תמיד הדבר אפשרי ולעיתים אנו נתקלים בלא מעט קשיים והתלבטויות, אם גם אתם זקוקים לאתנחתא קצרה משגרת החיים ולפסק זמן קונספט החדרים לפי שעה יוכלו לתת מענה מושלם ופתור לכם את הבעיה.

קחו למשל לדוגמא, אם אתם תושבי נהריה והסביבה ואתם רוצים להפתיע את הפרטנר הזוגי שלכם ולתכנן כמה שעות מפנקות של בילוי והנאה, הצימרים בנהריה יוכלו לתת מענה במיוחד עבור הרגעים האלה והשעות המהנות שתוכלו להעניק אחד לשנייה. למחפשים זמן איכותי מפנק ומלאה אהבה צימרים בנהריה יעשו עבורכם את העבודה, הצימרים מרווחים ורמת התחזוקה של המקום גבוהה, הניקיון מוקפד ויחס והאדיבות של אנשי המקום גבוהה.

חדרים דיסקרטיים להשכרה לפי שעה בנהריה - מגוון יתרונות במיקום אחד
תוכלו לשלב יום שכולו פינוק, טבע, שלווה ואהבה. חדרים לפי שעה בנהריה  מאובזרים ברמה גבוהה, הצימרים לרוב באזורים נגישים אך מבודדים על מנת שתוכלו להרגיש הכי נוח והכי משוחררים. חדרים דיסקרטיים לפי שעה בנהריה קיים מבחר לא מבוטל של סגנון אירוח ובילוי שאליהם תוכלו להתחבר, למשל, קיים מבחר רב של בקתות עץ ייחודיות, חדרי אירוח, סוויטות מפנקות, חדרי בוטיק וחדרים הכוללים בין היתר גינה פרטית גדולה ומטופחת, ישנם חדרים על ג'קוזי מפנק ורומנטי, ישנם חדרים עם מרפסת חדר המשקיפה לנוף הפסטורלי של נהריה.

בנוסף תוכלו להיות רגועים בכל הקשור לפרטיות שלכם ותוכלו להתארח בדיסקרטיות גבוהה, ניתנת האפשרות לשלם ברוב המקומות באופן עצמאי וללא מפגש, כמו כן קיימת חניה פרטית בסמוך לצימר והכניסה היא בתיאום או ליווי טלפוני, כיום אין צורך לבזבז את כל זמנכם היקר בצ'ק אין הכל פשוט נוח וקל.

חדרים לפי שעה בנהריה