חדרים לפי שעה בנהריה

בתחילת שנת 1934, קנה המהנדס יוסף לוי חלקה בת אלפיים וארבע מאות דונם ממשפחת טואני מביירות. החלקה, צפונית לעכו, יועדה לבניית ישוב עברי על טוהרת היוזמה הפרטית. האגרונום ד"ר זליג סוסקין והמהנדס שמעון רייך חברו ליוסף לוי ביוזמתו להקמת היישוב. ד"ר שיפרין, מהנדס עיריית חיפה, הציע לקרוא לישוב החדש בשם נהריה, על שם נהר הגעתון אשר חוצה אותה. בשנת 1935 הוגשה בקשה לממשל המנדטורי לאשר רשמית את הקמת היישוב ולהכיר בשמו. משנענתה הבקשה, הוקמה החברה נהריה משקים זעירים בע"מ, אשר שמה לה למטרה לגייס כספים לרכישת קרקעות נוספות. החברה התחייבה למכור שטחים שרכשה למתיישבים החדשים ולדאוג לאספקת מים. בשנת 1935 נוסדה נהריה והחלה ההתיישבות היהודית במקום. שתי המשפחות הראשונות אשר הקימו משקים היו משפחות פאוקר ודוייטש – דיין.

מידע על אודות חדרים לפי שעה בנהריה
חדרים לפי שעה בנהריה מציעים לכם את כל מה שדרוש עבור חופשה מהנה וקצרה בת מספר שעות בלבד. צימרים של כמה שעות יכולים להיות מבקתת אבן, צימרים כפריים, מערות, סוויטות או חדרים סטנדרטיים לחלוטין. יש הרבה מטיילים אשר מגיעים לטייל באזור בהם נמצאים חדרים לפי שעה בנהריה, והם מתארחים בהם במהלך הטיול שלהם. יש כאלה אשר מטיילים ששוכרים את הצימרים מבעוד מועד ויש כאלה שנתקלים בפרסום של הצימרים בנהרייה במהלך הטיול שלהם ואז באופן ספונטאני הם שוכרים את המקום. משלמים ונהנים מצימר מפנק ואיכותי. יש הרבה אנשי רוח וכן סופרים, אשר שוכרים חדרים לפי שעה בנהריה, ובחדרים אלו הם מצליחים להירגע, כנראה גם בשל הנוף הפסטורלי, הם מצליחים לקבל את המוזה שלהם, מקבלים השראה, בשאיפה להוציא את הרב מכר הבא שלהם.

חדרים לפי שעה בנהריה יציעו לכם להשתמש בבריכה הפרטית אשר בחצר שלהם, בנוסף תוכלו למנגל להנאתכם בחצר שליד הצימר. בחדרים עצמם תמצאו מיטה רחבה במיוחד ועליה מצעים מסטן נקיים ולבנים, מטבחון מאובזר, טלוויזיה גדולה, חדר רחצה ומגבות וג'קוזי זוגי וחמים.
חדרים לפי שעה בנהריה מתאימים גם לזוגות אוהבים אשר מגיעים לבילוי זמן איכותי ורומנטי, כדי לחגוג את הזוגיות ביניהם.

חדרים לפי שעה בנהריה