חדרים לפי שעה בלפידות

מושב לפידות הינו מושב בגליל המערבי, אשר הוקם בשנת 1978, אשר ממוקם בין כרמיאל ומעלות תרשיחא בסמוך לגבול ישראל לבנון. המושב לפידות הוקם על ידי בני מושבים מהסביבה והוא שייך למועצה האזורית יוסף. המושב לפידות ממוקם בגובה של כ- חמש מאות מטרים מעל גובה פני הים, כ- שישה קילומטרים דרום מזרחית מהיישוב מעלות. המושב לפידות הוקם על ידי קבוצת אנשים שחיו ביישובים שבסביבה ולא היו יכולים להשתלב במשק החקלאי המקומי ביישוב בו גרו. לשם כך הקימו בסיוע של הסוכנות היהודית מושב חדש – לפידות. המושב לפידות מונה כ- ארבעים משפחות ומכיל סך הכל כ- מאתיים תושבים. המושב לפידות מכיל שכבות גיל מגוונות. אופי ההתיישבות הינו חילוני. האווירה הקהילתית שומרת על ערכי השיתוף והעזרה ההדדית כמו גם על שמירת כבוד הפרט.

כל הפרטים המלאים על חדרים לפי שעה בלפידות -
מושב לפידות שוכן במרומי הגליל, בין הרים ירוקים, בין זרימות נחלים ונופים אשר יגרמו לכם להחסיר פעימה מלבכם. באווירה גלילית נפלאה, בחיק המושב הקטן והקסום שוכנים למעשה חדרים לפי שעה בלפידות, עבור זוגות אשר חשקה נפשם בכמה שעות בודדות של חסד נעורים, כמה שעות של אינטימיות ופרטיות, להתבודד מן העולם, לא לראות אף אחד, בלי מטלות ובלי חובות, בלי צעקות ובלי מריבות, בלי דרישות תובעניות, נטו אהבה וזוגיות, התמסרות ונתינה.

אז מה טומנים בחובם חדרים לפי שעה בלפידות? החדרים הללו מציעים לכם בקתות מאובזרות היטב ובטוב טעם, עם מיטת אפריון רחבת ידיים, פינת הסבה חמימה, ג'קוזי חמים וזוגי, הפתעות מתוקות במטבחון ועוד שלל הפתעות רומנטיות. לכל אחד מתוך חדרים לפי שעה בלפידות יש מרפסת אשר משקיפה על נוף מדהים במיוחד, להשלמת החוויה הרומנטית והזוגית ביניכם.

חדרים לפי שעה בלפידות