חדרים לפי שעה בכפר ורדים

כפר ורדים היא מועצה מקומית בגליל המערבי, סמוך למעלות – תרשיחא ובמרחק נסיעה של כעשרים דקות מהערים נהריה וכרמיאל. הישוב כפר ורדים הוקם בשנת 1984, ביוזמת התעשיין סטף ורטהיימר. המועצה המקומית הוקמה בשנת 1993, לאחר שעד אז היישוב כפר ורדים נוהל בידי ועד מקומי שהיה כפוף, מוניציפאלית, למועצה אזורית מעלה יוסף. הבחירות הראשונות למועצה המקומית נעשו בשנת 1998. ראש המועצה הראשון ממונה היה מוטי דביר ולאחריו כיהנו ד"ר אריה ברן ורון מוסקוביץ. בבחירות האחרונות זכה סיון יחיאלי. במועצה הנוכחית של כפר ורדים מכהנים: סיון יחיאלי, אורי אמיתי, דבירה גזית, אסנת עקירב, עודד נוריאל, איריס וקנין, יוסי מילוא, מאיר גרינפלד ויעקב זיו. לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, נכון לספטמבר שנת 2009, יש בכפר ורדים חמשת אלפים ושמונה מאות תושבים. האוכלוסייה גדלה בקצב גידול שנתי של 0.4 אחוזים.

אינפורמציה נוספת אודות חדרים לפי שעה בכפר ורדים –
אם מתעורר בכם החשש שאתם הולכים לשכור חדרים לפי שעה בכפר ורדים, הסירו דאגה מלבכם. זה אולי נראה לכם קצת המוני שכולם נוהרים כיום לשכור חדרים דיסקרטיים, אבל כולם עושים זאת מסיבות טובות, כיוון שיש לכך הרבה יתרונות. קודם כל חדרים לפי שעה בכפר ורדים הם דיסקרטיים ואנונימיים לחלוטין. אף אחד לא צריך לדעת שאתם פה. אפילו בעלי המקום לא אמורים לדעת מי אתם, מספיק שתשלמו במזומן, מבלי להשתמש בכרטיס אשראי או בצ'קים והם לא יידעו מי אתם בכלל. שנית, אתם נמצאים אי שם בגליל המערבי, הצימרים מבודדים ומרוחקים האחד מן השני ובעלי כניסה נפרדת, כך שאין סיכוי שתיתקלו במישהו שמכיר אתכם...
חדרים לפי שעה בכפר ורדים יעזרו לכם לממש את הביחד שלכם, סוף כל סוף יהיה לכם את הזמן לפרטיות משל עצמכם, אתם והזוגיות שלכם לבד.

חדרים לפי שעה בכפר ורדים