חדרים לפי שעה בחוסן

חדרים לפי שעה בחוסן
חוסן הינו מושב בצפון מדינת ישראל, הוא חלק מהמועצה האזורית מעלה יוסף, קרוב למעלות תרשיחא. חוסן נמצא בגובה של ארבע מאות וארבעים מטר מעל גובה פני הים. בשנת 1949 הוקם מושב חוסן באמצעות חברי תנועת חירות על חלק מאדמות הכפר הערבי סוחמאתא אשר ננטש במהלך מלחמת העצמאות. המושב חוסן נקרא בהתחלה נחלת שלמה על זכר שלמה בן יוסף, חבר האצל שהוציאו אותו להורג הבריטים. השם החדש שניתן לחוסן מציין את חוסנו של צבא הגנה לישראל אשר התגלה במבצע חירם. הרב יצחק לוי מכהן כרב המושב של מושב חוסן.

מה יש להציע ל חדרים לפי שעה בחוסן?
חדרים לפי שעה בחוסן תפסו תאוצה בזמן האחרון והביקוש להם הינו רב ביותר, חדרים לפי שעה בחוסן מהווה חלופה נהדרת לזוגות אשר מבקשים את נפשם לכמה שעות של רומנטיקה יחדיו, לחגיגת יום הולדת, יום נישואין או אפילו סתם התאווררות קלה מן השגרה היום יומית, ללא ילדים וללא טרדות היום יום המעיקות כל כך. היתרונות של חדרים לפי שעה בחוסן הינם הן הזמינות והן המחיר. מרבית הצימרים הקונבנציונליים ובתי המלון מחייבים אתכם להגיע בשעה ספציפית ולעזוב בשעה ספציפית והמחיר בהתאם גבוה באופן יחסי, אבל חדרים לפי שעה בחוסן מאפשרים לכם להגיע מתי שאתם רוצים ולעזוב גם מתי שאתם רוצים, אפילו אחרי שעתיים שלוש, לבחירתכם החופשית ולשלם רק עבור השהייה שלכם בצימר.
צימר לפי שעה יעלה לכם בין מאה חמישים ₪ ל- שלוש מאות ₪ בלבד, כאשר בצימר קונבנציונלי תשלמו עבור לילה לא פחות מאשר ארבע מאות וחמישים עד חמש מאות ₪ לפחות, אם לא יותר... לילה משעות הערב עד שעות הבוקר יעלה לכם בין מאתיים חמישים לשלוש מאות ₪ בלבד.

טווח המחירים של צימרים זולים אשר מושכרים לפי שעה, וכן מלונות אשר מציעים חדרים לפי שעה, הינו רחב, אם כי אינו עובר בדרך כלל את טווח כמה מאות השקלים. תלוי ברמת היוקרה של הצימר או המלון. ברוב המלונות יסכימו להשכיר לכם חדר לפי שעה, אבל ידרשו מינימום של שעתיים ואפילו שלוש.

חדרים לפי שעה בחוסן