חדרים לפי שעה בבצת

מושב בצת הינו מושב בגליל המערבי, אשר שייך למועצה אזורית מטה אשר. המושב בצת משתרע על פני שטח של כ- אלפיים מאתיים דונם והוא נמנה על יישובי תנועת המושבים. מייסדי המושב בצת עלו על הקרקע בשנת 1949 ותושביו הראשונים היו עולים שהגיעו לארץ בגלי העלייה ממדינות הבלקן בשנות החמישים. הקמתו של המושב בצת נתמכה על ידי קרן היסוד והסוכנות היהודית. עץ הזית אשר מהווה את אחד מסמליה העתיקים ביותר של ארץ ישראל, היה נפוץ מאוד באזור זה. אי לכך, מקימי המושב בצת רצו בהתחלה לקרוא למקום כפר זיתים. לאחר זמן מה הוחלט על השם בצת. בצת מבקש אפוא להנציח ישוב יהודי קדום אשר שכן במקום זה. היישוב הקדום בצת נמנה על אחת העיירות שחויבו בספרות חז"ל בקיום מצוות התלויות בארץ – שמיטה ומעשרות.

אינפורמציה על חדרים לפי שעה בבצת –
מושב בצת ממוקם שתי דקות נסיעה מאכזיב, שלוש דקות נסיעה מראש הנקרה ומשלומי, ושבע דקות נסיעה מנהרייה – כך שאם אתם מעוניינים לנסוע לצפון לצימר, אין כמו לשכור חדרים לפי שעה בבצת. חדרים לפי שעה בבצת מציעים לכם צימרים רומנטיים במיוחד, באופן דיסקרטי ואנונימי לחלוטין, צימרים אשר עוצבו במיוחד עבור חופשה רומנטית במיוחד בשבילכם ועבורכם. בכל אחד מהצימרים העיצוב הוא די שונה, אך התכולה דומה, הם כוללים רובם ככולם – מיטת אפריון גדולה או מיטה עגולה, ג'קוזי מלבני או בסגנון לואי הארבע עשרה, מטבחון מאובזר, פינת ישיבה לבבית, מרפסת נוף או גינה פרטית עם בריכה צמודה ג'קוזי ספא להעצמת החוויה הרומנטית.

אטרקציות להעשרת הזמן שלכם באזור -
* תחנת הרכבת המשוחזרת בצת – זו הייתה התחנה הצפונית ביותר במדינת ישראל, הייתה אחת התחנות על מסילת הרכבת המנדטורית והיא חוצה את רכס ראש הנקרה במנהרת הרכבת בראש הנקרה ששימשו את חיל ההנדסה הדרום האפריקאי בזמן מלחמת העולם השניה.

* נחל בצת – דרומית ליישוב נחל שמימיו נשפכים לים התיכון בחוף בצת.
* גן לאומי אכזיב – מפרצי ים כחולים ונקרות סלע, אתרי הטלה של צבי ים ושרידי העיר המקראית אכזיב.

חדרים לפי שעה בבצת