חדרים לפי שעה בעבדון

צימרים בעבדון לפי שעה באזור
מושב עבדון נמצא בגליל המערבי אשר שייך למועצה האזורית מעלה יוסף. המושב עבדון נמצא בסמוך לשלומי וכשלושה קילומטר מזרחית מחלקו הצפוני של כביש שבעים. נחל כזיב, גדול נחלי הגליל, זורם בצמוד לחלקו הדרומי של המושב עבדון בדרכו לים התיכון. תושבי מושב עבדון נהנים מכך שהם גרים כ- עשר דקות נסיעה בלבד מחוף הים, בין חוף בצת לחוף אכזיב. מושב עבדון הוקם על ידי עולים חדשים יוצאי הקהילות פרס ותוניסיה. תושבי המקום עבדון עלו על הקרקע בשנת 1952. בהתחלה, המושב עבדון שימש בתור כפר עבודה. עם השנים, המקום עבדון הפך למושב חקלאי משגשג ותוסס. מושב עבדון קרוי על שמה של עיר מקראית עתיקה אשר שכנה באזור זה. הקהילה במושב עבדון מורכבת מאוכלוסייה מעורבת של דתיים וחילוניים.

חידושים אודות חדרים לפי שעה בעבדון –
הרבה אנשים כששומעים על חדרים לפי שעה בעבדון, הדבר גורם להם לפתע להרים גבה ויש להם תפיסות מטעות בקשר לנושא וזה בא להם בעקבות הסטיגמה השלילית שהייתה בעבר לצימרים של שעה, כאשר היו מביאים לצימרים הללו יצאניות וחשפניות. בעבר צימרים לפי שעה היה מקור של בגידות ואפילו גם סחר בנשים, חילופי זוגות והשם ישמור מה שהתחולל שם. אך כיום פני הדברים שונים לחלוטין. והלקוחות אשר מתעניינים אודות חדרים לפי שעה בעבדון הם לקוחות אחרים בכלל.

חדרים לפי שעה בעבדון מיועדים לזוגות אשר ברצף החיים ההיסטרי הזה לא מצליחים למצוא זמן לזוגיות שלהם, בין הבית לעבודה ולגידול הילדים, לא נשאר להם זמן לרומנטיקה. לנסוע לחוץ לארץ זה לא בא בחשבון, גם מבחינה תקציבית וגם מבחינה שאזלו להם ימי החופש, אותו הדבר לגבי חופשה בצימר קונבנציונלי, כך שמה שנותר לאותם זוגות שממש רוצים להשקיע בזוגיות שלהם, הוא לשכור חדרים לפי שעה בעבדון ולממש את האהבה שלהם באינטימות ובפרטיות, מבלי שהילדים יפריעו להם כל רגע ומבלי שהם יהיו טרודים במטלות כאלו או אחרות.

חדרים לפי שעה בעבדון מאפשרים לבני הזוג לצאת לצימר בתנאים ממש של בית מלון יוקרתי, אבל ללא כל ההכנות שמסביב וללא ההוצאה הגבוהה של בית מלון, העלות של צימר כזה היא שפויה והוגנת לחלוטין.

חדרים לפי שעה בעבדון