חדרים לפי שעה באליפלט

בשנת 1949 הוקם מושב אליפלט. מספר התושבים של מושב אליפלט הינו חמש מאות. המיקום של מושב אליפלט – על כביש תשעים, בסמוך לראש פינה. הגובה של מושב אליפלט – שלוש מאות חמישים מטרים מעל פני הים. הנוף של מושב אליפלט – הרי נפתלי וגולן. מזג האוויר של מושב אליפלט – יבש. מושב אליפלט קרוי על שמו של ניצול שואה, אשר נפל בקרב על תל מוטילה. המושב אליפלט הוקם על אדמות הכפר הערבי הנטוש זנגריה ונקרא בתחילה מעברת ראש פינה, זנגריה א', בשנת 1952 הפך ממעברה למושב ויושב על ידי עולי שנות החמישים. כיום נמצא היישוב אליפלט בתהליכי הרחבה וקליטת בנים ותושבים חדשים. חקלאות – התעסוקה העיקרית. ענפים – לול פטם, מטעי מנגו ונשירים. תיירות, עסקים קטנים ומקצועות חופשיים.

מה מציעים לכם חדרים לפי שעה באליפלט?
מושב אליפלט נמצא צפונית לכנרת ודרומית לראש פינה. הנוף הוא עוצר נשימה ופסטורלי במיוחד. המקום הזה יגרום לכם להתאהב בו. אם תשכרו חדרים לפי שעה באליפלט תוכלו להירגע מן השקט והשלווה אשר המקום הזה מציע לכם בכמויות, תשתכרו מן האוויר הצח, זה אידיאלי עבור כמה שעות של בילוי רומנטי מענג במיוחד. צימרים באליפלט מציעים לכם אירוח בסוויטה יוקרתית בעיצוב מקורי וחדשני במיוחד בשילוב נוף כפרי ורומנטי. בתוך חדרים לפי שעה באליפלט מחכים לכם חוויות רומנטיות, כגון: ג'קוזי ספא אשר חשוף לשמיים, הצימרים באליפלט שמים דגש רב לדיסקרטיות ולפרטיות שלכם.

אליפלט ממוקם ברמת כורזים, רמה אשר מפרידה בין עמק החולה לארץ כינורות, צפונית לנחל מחניים, כאשר תשכרו חדרים לפי שעה באליפלט תמצאו את השילוב של מנוחה וטבע – המחירים הם הוגנים ביותר ומתחשבים בכם מאוד. כאן תוכלו להתפנק בחדר מפנק במיוחד, אשר חשב מלכתחילה על כל הצרכים שלכם.

זוגות רבים מנסים לחפש דרכים לגוון ולהעשיר את רמת הזוגיות ביניהם, השגרה הבנאלית המתישה והשוחקת, עשויה להביא לקרע בזוגיות ביניהם. אך, גם כשמנסים למצוא פתרונות ולנסות לתבל את הזוגיות נתקלים בלא מעט בעיות – אפשר לנסוע רק בסופי שבוע, המינוס בבנק גומר אותם, אין מי שישמור על הילדים ועוד בעיות, ולכן חדרים לפי שעה באליפלט הם הפתרון האידיאלי עבורם.

חדרים לפי שעה באליפלט