חדרים לפי שעה ביבנאל

יבנאל היא מושבה ומועצה מקומית במחוז הצפון בבקעת יבנאל, דרומית מערבית לטבריה, יבנאל נוסדה באוקטובר 1901, הוכרזה כמועצה מקומית בשנת 1951. המושבה יבנאל הוקמה על ידי יק"א על אדמה שנרכשה בכספי הברון רוטשילד, התושבים היו יהודים שעזבו את ההתיישבות בחורן ובמטולה. במקור נקראה יבנאל ימה, על שם כפר ימה הנזכר בתלמוד, שנהוג לזהותו עם חורבת ימה (חירבת ימה), הנמצאת בקצהו הדרומי של היישוב. חורבת ימה הייתה מיושבת מאז תקופת הברונזה הקדומה ועד התקופה הרומית, ובאזור נמצאו שרידי מבנים, עמודים, חרסים, וכן חותמת מהתקופה העות'מאנית. המועצה המקומית מורכבת מארבעה יישובים שצמודים זה לזה: יבנאל, בית גן, משמר השלושה וסמדר. שלושת הראשונים היו במקור מושבות ואילו סמדר המרוחק יותר היה במקור מושב.

מדוע עליכם לשכור חדרים לפי שעה ביבנאל?
בין הכנרת הקסומה להר תבור שוכנת לה מושבה מדהימה בשם יבנאל, ממש על שפת הכנרת, כחמש דקות נסיעה ובמיקום נהדר על צלע ההר ממנו תוכלו להשקיף על בקעת הכנרת. תוכלו להשכיר חדרים לפי שעה ביבנאל – כבר היום לא חייבים להתחייב לשתי לילות מינימום, לא צריך לארוז את כל הבית בכמה מזוודות גדולות, אפשר להיות ספונטאניים לחלוטין, ובהחלטה של רגע אחד להתקשר ליבנאל ולשאול אם יש חדרים לפי שעה ביבנאל להשכיר ולבוא מיד, לרוב יהיה חדר אחד פנוי עבורכם.

מה הכוונה בהשכרת חדרים לפי שעה ביבנאל? אלו אותם מתחמי צימרים אשר מארחים על בסיס לינה הם מאפשרים לכם לטעום את האפשרות של נופש בצימר יוקרתי, בימים שהם לא העונה הבוערת, על בסיס שעתי, להגיע באמצע היום, בשעות הבוקר או בערב, לכמה שעות של בילוי רומנטי במחיר הוגן ביותר, השווה לכל כיס והרבה יותר זול מאשר צימר רגיל או בתי מלון.
איך מוצאים חדרים לפי שעה ביבנאל?
הבשורה הטובה היא שישנם מספר גדול במיוחד של חדרים לפי שעה ביבנאל. ניתן לבחור מתוך מבחר גדול, על פי הצרכים והקריטריונים שאתם רוצים. גם כאן תוכלו לבחור חדרים לפי שעה בהם יש ג'קוזי, אשר יעניק לכם חוויה ייחודית ומהנה במיוחד.

חדרים לפי שעה ביבנאל