חדרים לפי שעה במיטב

מושב מיטב הינו מושב מעורב אשר אופיו חילוני ברובו. המושב מיטב ממוקם בדרום עמק יזרעאל, למרגלותיו של הר הגלבוע. תושבי המקום מיטב נהנים מנוף מרהיב וממגורים בעמק קסום אשר משובץ שדות ופרדסים. ראשוני תושבי מיטב עלו על הקרקע בשנות החמישים של המאה הקודמת. היישוב מיטב הוקם במסגרת ההתיישבות בחבל תענך והיה ליישוב השלישי שהוקם באזור, על כן הוא נקרא בעבר תענך ג'. יישובי חבל תענך הוקמו בקבוצות של שלושה ישובים וביניהם מרכז אשר נועד לשרת את התושבים. מבחינתו של מושב מיטב, המושבים השכנים לו הינם פרזון ואביטל. שלושת המושבים נעזרים במרכז יעל אשר נמצא ביניהם. מושב מיטב ממוקם סמוך לצומת יזרעאל, המחבר בין כביש שישים לכביש שש מאות שבעים וחמש. נסיעה צפונה על כביש שישים תוביל למבואותיה הדרומיים של עפולה בתוך חמש דקות בלבד.

מה טומנים בחובם חדרים לפי שעה במיטב?
חדרי אירוח לפי שעות בכלל והשכרת חדרים לפי שעה במיטב בפרט הפכו בעת האחרונה לטרנד של ממש עבור זוגות אשר מחפשים לשבור את השגרה, להפריח את השממה הזוגית שלהם ולהתרחק מן המרכז כמה שיותר, לחפש מקום שקט בצפון, אבל הם אינם רוצים לנסוע יותר מדי צפונה עד רמת הגולן, כך שאזור עמק יזרעאל בהחלט מתאים להם. זוגות אלה נעים כמו מטוטלת בין הבית לבין העבודה, עם כל רמות המחויבויות שיש להם ואין להם זמן להשקיע בחיי הנישואין שלהם וזה מאוד מצער, אבל הם יודעים שיש לכך פתרון והוא אפילו זול ביותר, ולכן הם שוכרים חדרים לפי שעה במיטב.

ניתן למצוא בתוך חדרים לפי שעה במיטב מגוון נרחב של פינוקים עבור האווירה הרומנטית, כגון: טלוויזיה גדולה, ג'קוזי חמים וזוגי, מערכת שמע משוכללת, DVD, חדרי האירוח והסוויטות מעוצבות באופן שונה וייחודי, בסגנון אירופאי. רוב חדרי האירוח הם יוקרתיים, רומנטיים ומפנקים במיוחד. הפרטיות והדיסקרטיות של חדרים לפי שעה במיטב בינה בחשיבות ראשונה, אינכם חייבים להיפגש עם בעלי המקום ואתם יכולים לשלם במזומן בתיבת השירות – שם גם יחכה לכם המפתח וכן יש כניסה נפרדת לכל צימר, כך שאורחי הצימרים לא יבחינו בכם.

חדרים לפי שעה במיטב