חדרים לפי שעה במגידו

בשנת 1949, מעט לפני סיומה של מלחמת העצמאות, הוקם קיבוץ מגידו. מייסדי הקיבוץ היו ניצולי שואה, אשר התארגנו לשם הקמת יישוב כפרי – שיתופי בארץ ישראל, מיד לאחר ההכרזה על הקמת מדינת ישראל. דרכם של מייסדי היישוב לישראל לא הייתה פשוטה, והם הגיעו ארצה במסגרת העליות הבלתי לגאליות בתום מלחמת העולם השניה. חברי הגרעין לקחו חלק בלחימה במלחמת השחרור לצד ילדי הארץ. עם השנים, הצטרפו לקיבוץ גרעיני עולים נוספים ממדינות שונות חלק ניכר מהגרעינים הגיעו מדרום אמריקה. כיום קיבוץ מגידו הינו קיבוץ חילוני אשר שייך למועצה אזורית מגידו. הדרך אשר מובילה לקיבוץ מוקפת בנופים כפריים ציוריים, אשר משרים על הבא בשערי מגידו אווירה ארצישראלית אמיתית. מחלונות בתי הקיבוץ מגידו ניבטת תמונה מרשימה של שדות חקלאיים, שטחי מרעה מאגרי מים, שדרות אקליפטוסים, חורשים טבעיים וגדרות ירוקות.

כל מה שרציתם לדעת על חדרים לפי שעה במגידו –
לאחרונה אנו עדים לתופעה של יותר ויותר זוגות שמחפשים לשכור חדרים לפי שעה במגידו, הם גונבים כמה שעות במהלך היום מהעבודה וזאת כדי לממש את הזוגיות שלהם. כאשר נולד הילד הראשון שלכם, אפשר לומר שלום לחיי הסקס והשינה שלכם ובוודאי גם לחיי הזוגיות שלכם, הילד תופס את כל עולמכם, הוא המרכז עכשיו, ולכן הפתרון האולטימטיבי עבורכם הינו השכרת חדרים לפי שעה במגידו.

מה ההבדל בין צימרים קונבנציונליים לבין חדרים לפי שעה במגידו? יש כאלה שחושבים שחדרים לפי שעה הם חדרים לא סטנדרטיים, לא יוקרתיים, לא סטריליים ולא נקיים והשירות מתחת לכל ביקורת. חדרים לפי שעה במגידו הם ההוכחה לכך שהכל שטויות. ממש נהפוך הוא. מקפידים על ניקיון ברמת השירות וברמת החדרים והכל סטרילי ומצוחצח למשעי.

חדרים לפי שעה במגידו