חדרים לפי שעה במגן שאול

מושב מגן שאול ממוקם למרגלות הגלבוע ושייך למועצה האזורית גלבוע. שמו של היישוב מגן שאול לקוח מקינת דוד אשר מופיעה בספר שמואל. במושב מגן שאול הוקם בשנת 1975, על ידי בני מושבים סמוכים מרביתם מחבל תענך. בשלב הראשון של הישוב מגן שאול התגוררו ארבעים וחמש המשפחות המייסדות במחנה זמני עד בניית מושב הקבע מגן שאול בשנת 1977 על ידי משרד השיכון. במעבר ליישוב הקבע קיבלה כל משפחה קרקעות חקלאיות לעיבוד מהסוכנות היהודית ואמצעי יצור ועיבוד קרקע שונים. תחילת פעילות המושב מגן שאול החלה בשיתופיות. כל התוצרת החקלאית שווקה לתנובה, התשלומים נכנסו לקופה משותפת וממנה ניתנו דמי קיום לחברים ומגוון אמצעי ייצור וכלים חקלאיים. בשנת 1979 נקלט הגל השני של בני התענכים אשר כקודמם התמקמו במבנים זמניים עד להשלמת מבני הקבע.

אינפורמציה חשובה אודות חדרים לפי שעה במגן שאול –
חדרים להשכרה הינה תופעה קיימת בשטח וזו עובדה, אבל מרוב שזה דיסקרטי, אי אפשר לברר על זה פרטים. אם אשאל מישהו על זה, מיד הוא יחשוב שאתם בוגדים באישה שלכם ולכן אתם מעוניינים באינפורמציה, אז איך בכל זאת אפשר לקבל אינפורמציה? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן, אגרנו עבורכם את כל האינפורמציה החשובה וכעת נעביר לכם אותה אחת אחרי השניה כדלקמן:
* מהי שעת הכניסה והעזיבה בהשכרת חדרים לפי שעה במגן שאול? זה נכון שמדובר על השכרת חדרים לפי שעה במגן שאול, אבל באיזו שעה אתם יודעים? מה קורה באם אתם מעוניינים בהשכרת חדר לפי שעה באמצע הלילה? האם זה מקובל על בעלי המקום? ואם דווקא אתם מעוניינים השכרת חדרים לפי שעה במגן שאול בשעות הבוקר, האם זה גם אפשרי? כדאי לברר את כל הפרטים בשיחת טלפון עניינית מראש. ובטח שצריך לדעת מתי שעת העזיבה, חלק מהעניין זה לשלם לפי שעה, אז אתם לא רוצים לחרוג ולשלם כפועל יוצא יותר מן הדרוש.

* איך אתם אמורים לשלם על השכרת חדרים לפי שעה במגן שאול? במזומן, בצ'קים או בכרטיס אשראי? תחשבו מה מתאים לכם מבחינה של שמירה על הדיסקרטיות שלכם, אך תבררו מה בעלי המקום מאפשרים לכם.

חדרים לפי שעה במגן שאול