חדרים לפי שעה בעין דור

מוקף בנופים חקלאיים עוצרי נשימה במרחק נגיעה מפסגת הר תבור, עין דור הוא קיבוץ חילוני, אשר מעניק פרשנות חדשה וצבעונית למונח כפר בישראל. ואכן, מדובר באחד היישובים הפסטוראליים והשלווים ביותר באזור הצפון בכלל ועמק יזרעאל בכלל. נכון לשנת 2015 מתגוררים בקיבוץ עין דור כ- אלף תושבים. לאחר עשרות שנים בהן הקיבוץ עין דור פעל כקיבוץ שיתופי, בשנת 2003 הוחלט על הפרטת עין דור וכיום היישוב הוא קיבוץ מתחדש. התושבים נהנים הן מעצמאות כלכלית בתא המשפחתי והן ממערכת ביטחון של רשת כלכלית הפרוסה תחת רגליהם. עין דור הינו קיבוץ בגליל התחתון, עשרה קילומטר מצפון – מזרחית לעפולה, בתחום השיפוט של המועצה האזורית עמק יזרעאל. הקיבוץ עין דור הוקם בשנת 1947, על ידי חניכי תנועת הנוער השומר הצעיר מגרמניה, ארצות הברית, הונגריה ותושבי הארץ.

האידיאל של חדרים לפי שעה בעין דור –
החברה שלך עומדת להתחתן והחלטת לארגן לה מסיבת רווקות שתהיה הכי מקורית שאי פעם חגגו. אחרי שערכת סבב בין כל החברות, הבנת לפתע שאין לך היכן לערוך את המסיבה. אופס. לא נעים. מה תעשי? הרי כבר התחייבת. לאף אחת אין מקום פנוי, יש כאלו שיש להן ילדים קטנים וזה בלתי אפשרי מבחינתן, ולכן האידיאל של חדרים לפי שעה בעין דור הם פתרון מעולה עבור מסיבת הרווקות שלך. תוכלי להכניס לחדרים אלו את החברות שלך, להביא מנחה לאירוע, להביא נשנושים ואלכוהול, בחדר יש שתייה חמה ושתייה קרה, תביאי נרות עמך ויהיה לך אווירה אינטימית ויופי של פרטיות.

חדרים לפי שעה בעין דור נועדו גם עבור זוגות אשר מחפשים רגעים אינטימיים עבור הזוגיות שלהם. על מנת לברוח מהשגרה, מחיי העבודה, מהילדים, מההורים ומכל המטלות. בחיי היום יום אין לכם זמן אפילו לשוחח על הזוגיות, בטח שלא להחיות אותה, וכך היא דועכת מעצמה לאט לאט וחבל... במחיר השווה לכל כיס, אתם יכולים לצאת למספר שעות, להשאיר את הילדים אצל הסבא והסבתא וליהנות מרגעי תשוקה מענגים במיוחד, להשתכשך בג'קוזי לאור נרות, להתרווח במיטה הזוגית, לאכול ארוחה טובה ובעיקר ליהנות מן השקט והשלווה.

חדרים לפי שעה בעין דור