חדרים לפי שעה בעפולה

חדרים לפי שעה בעפולה
העיר העברית עפולה נוסדה בשנת 1925 על ידי חברה ציונית מיישבת בשם קהילת ציון אמריקאית. החברה רכשה את אדמות עפולה כיחידה אחת מפאודל בשם איאס סורסוק ששכן בביירות והיה הבעלים שלהן. האריס שעיבדו עבורו את הקרקע שכנו בכפר זעיר בשם איל פולה שמיקומו היה בלב השטח העירוני של עפולה כשזו נבנתה. עם מכירת אדמות עפולה לחברת קהילת ציון, פונו מהם האריסים הערבים. החברה מכרה את המגרשים למתיישבים מיועדים בשני מקומות, בארצות הברית ובפולין. יהודי פולין אשר קנו מגרשים בעפולה אכן באו להתיישב בה, והם היו ראשוני המתיישבים בעיר שנוסדה במקום בשנת 1925. רבים מרוכשי המגרשים בפולין נספו בשואה ועם גל העלייה מארצות חבר העמים בשנות התשעים הגיעו גם יורשים של אחדים מהם אשר דרשו את ירושתם. בעיר עפולה הוקמה שדרה מרכזית, בה ניטעו דקלי ושינגטוניה חסונה.

כל מה שברצונכם לדעת על חדרים לפי שעה בעפולה -
כל מי שרוצה לערוך טיול קטן ומסקרן, יכול להכיר את בירת העמק, הלא היא עפולה, אשר נחשבת לאחד מן המקומות היותר נחשבים ומעניינים באזור הצפון. באם אתם מעוניינים בחופש זוגי ורומנטי, תוכלו לשכור חדרים לפי שעה בעפולה, וליהנות ממגוון נרחב של מסעדות, בתי קפה ומגוון אטרקציות באזור. תוכלו לבקר למשל – בדג הכפר, פארק דייג ביוקנעם המושבה, מספר מועט של כמה דקות נסיעה מעפולה, תוכלו לבלות לכם בקיבוץ ניר דוד, אשר מציע מגוון נרחב של פעילויות, כגון: שייט קיאקים, טיולים מאורגנים במקום ובסביבה, פעילות אתגרית כמו אומגה וסנפלינג, לחילופין תוכלו לבקר בפינת החי בקיבוץ מזרע, ועוד אטרקציות רבות.
השכרת חדרים לפי שעה בעפולה מתאימה לזוגות אשר מעוניינים להשקיע בזוגיות שלהם, בפרטיות ובאינטימיות, כאשר בחיי היום יום אתם לא מצליחים למצוא זמן להשקיע האחד בשניה. אם זה בשל העבודה הדורסנית שלכם, אם זה בגלל דרישות הילדים, ההורים, החברים, אתם מוקפים במטלות ובחובות ובקושי יש לכם זמן לנשום. חדרים לפי שעה בעפולה כוללים בתוכם מיטה זוגית רחבה במיוחד, חדר רחצה, אשר כולל חדר נוחיות ומקלחת מאובזרים, פינת שתייה חמה וקרה ועוד שלל פינוקים.

חדרים לפי שעה בעפולה