חדרים לפי שעה בקרית ים

אוכלוסיית קרית ים מונה כיום כ- ארבעים ושמונה אלף תושבים, רבע מהם עולים חדשים שנקלטו בעיר בשנות ה- תשעים. תחום שיפוטה של העיר קרית ים הוא כ- חמשת אלפים דונם. העיר קרית ים מחולקת לארבעה רובעים עיקריים: א' – ד', עם שכונות מגורים שחלקם נבנו בשנות ה- חמישים וחלקם חדשות שנבנו בשנות ה- תשעים ובתחילת שנות ה- אלפיים. העיר קרית ים משנה את פניה ללא היכר מדי שנה. שכונות חדשות נבנות, שכונות ישנות משנות פנים במסגרת תכניות שיקום מגוונות, מוסדות חינוך ותרבות נבנים בקצב מזורז, תשתיות ישנות מוחלפות על מנת שהעיר תוכל לעמוד במשימותיה. עיקר הבנייה כיום היא בשתי שכונות חדשות ויוקרתיות: סביוני ים בצפון העיר, שם נבנה בקצב מזורז השלב השני של השכונה שבסופו של דבר תאכלס כ- אלף ומאתיים משפחות ופסגות ים, גם שם נמשכת תנופת הבנייה.

מה עליכם לדעת אודות חדרים לפי שעה בקרית ים?
באם יש לכם שעתיים שלוש פנויות, זה בדיוק הזמן שיספיק לכם על מנת לשכור חדרים לפי שעה בקרית ים ולהתוודע לצימרים המקסימים אשר יש באמתחתם להציע לכם. הצימרים תוכננו ועוצבו מראש עבור חופשה רומנטית בדיוק עבורכם, עם מרחבים פתוחים וצמחייה עד בלי די, דיסקרטיות ואנונימיות ומגוון נרחב של פינוקים. בחדר תוכלו למצוא מיטת KING SIZE או לחילופין מיטת אפריון, מערכת ישיבה אל מול מסך טלוויזיה גדול, ג'קוזי לצד המיטה עם חדר רחצה בליווי מערכת זרמים מפנקת במיוחד, פינת קפה מאובזרת ומטבחון נחמד.

חדרים לפי שעה בקרית ים שבעבר היו נחשבים למשהו נתעב, היום כבר מזמן שינו את הסטיגמה שלהם ויותר ויותר זוגות מבקשים את השירות הזה לעצמם, לתפוס כמה שעות של אושר עילאי ופינוק אמיתי.

חדרים לפי שעה בקרית ים