חדרים לפי שעה בקריית ביאליק

קריית ביאליק נוסדה ביולי בשנת 1934, על ידי עולים מגרמניה אשר התיישבו בלב חולות אזור המפרץ. בתחילה נקרא המקום קריית ביאליק שכונת עולי גרמניה, לאחר מכן הוסב לשמו של המשורר הלאומי, חיים נחמן ביאליק, אשר נפטר באותה שנה. מייסדי הקרייה נמנים עם הגל הגדול של העלייה החמישית, שהחל בשנת 1933, בעקבות עליית הנאציזם. החלת חוקים יהודיים וחוקים אנטי יהודיים, נועדה להוציא את היהודים אל מחוץ לחוק, דבר שהביא להחלטת היהודים לעזוב את גרמניה ולעלות לארץ. ראשוני המתיישבים, שהגיעו לאזור, מצאו שממה, חולות, קוצים וקדחת. למרות זאת הציבו המתיישבים לעצמם שתי מטרות: א. בניית יישוב פורח באדמות החול של המפרץ. ב. חינוך הילדים, הדור הבא העתיד להיוולד על ערכים של עבודה עצמית , הקניית דרך ארץ ודפוסי תרבות מתוקנים.

מה כדאי לכם ללמוד על חדרים לפי שעה בקריית ביאליק?
אם אתם מתגוררים בקריית ביאליק ובא לכם להתפנק בחופשה בת מספר שעות של בילוי רומנטי ומענג, אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה בקריית ביאליק ולהתחיל ליהנות, אבל גם אם אתם בדרככם לטיול בצפון ובא לכם לעשות אתנחתא של כמה שעות, אתם גם יכולים לשכור חדרים לפי שעה בקריית ביאליק. ישנם מקרים בהם הוזמנתם לאירוע בחיפה או בקריית ביאליק ושתיתם המון אלכוהול באירוע וכידוע "אם שותים – לא נוהגים" – אנו ממליצים לכם לשכור חדרים לפי שעה בקריית ביאליק ואחרי מספר שעות של שינה ומקלחת רעננה תנהגו בחזרה לעבודה רעננים ובביטחון כאילו לא אירע דבר.

הכי כיף זה להפתיע האחד את השניה... אם יש לכם אירוע של יום הולדת או לחילופין יום נישואין, שמרו זאת בסוד, הזמינו ברגע האחרון חדרים לפי שעה בקריית ביאליק, אתם יכולים להזמין מהרגע להרגע ובחדר ימתינו לכם בלונים, שוקולדים ויין – אין הפתעה רומנטית יותר מזאת.

חדרים לפי שעה בקריית ביאליק