חדרים לפי שעה בחיפה קריות

חדרים לפי שעה בחיפה קריות
חיפה היא העיר השלישית בגודל אוכלוסייתה במדינת ישראל, המרכז העירוני של צפון ישראל, בירת מחוז חיפה וחברה בארגון פורום ה- חמישה עשר. העיר היא ביתה של אוכלוסייה מעורבת יהודית – ערבית. חיפה היא מרכז תחבורתי, תעשייתי ותרבותי חשוב ואחד ממרכזי הסחר הימי של מדינת ישראל. עוד מראשית ימיה של חיפה, במאה השלישית לפני הספירה, הייתה זו עיר נמל, וגם כיום אחד מסמלי העיר הוא נמל חיפה, שהינו אחד משני נמלי המסחר הגדולים של מדינת ישראל. הקריות הוא שמו של גוש יישובים אשר שוכנים בעמק זבולון לחופי מפרץ חיפה, מצפון מזרח לחיפה. בקריות נכללות הערים (מצפון לדרום) – קריית ים, קריית ביאליק, קריית מוצקין וקריית אתא. בנוסף, נכללות בקבוצה זו גם השכונות החיפאיות קריית חיים, שמבחינת גודל אוכלוסייתה אינה נופלת מיתר הקריות וקריית שמואל, שהיא שכונה בעלת אופי דתי.

מה יש לשכירת חדרים לפי שעה בחיפה קריות להציע לכם?
אם אתם למשל מתגוררים בקריות ומתחשק לכם לברוח מהשגרה לכמה שעות, סביר להניח שלא מתאים לכם לנסוע עכשיו כמה שעות לצימר מרוחק במרכז או בדרום, ולכן חדרים לפי שעה בחיפה קריות הוא המקום האידיאלי עבורכם. לעומת זאת, אינכם חייבים להתגורר בקריות כדי לשכור חדרים לפי שעה בחיפה קריות – אם למשל נסעתם לטיול בצפון ואתם עייפים במהלך הדרך, אתם יכולים להיכנס לקריות או לחיפה, לשכור צימר לכמה שעות ולהתפנק על הדרך משלל הפינוקים אשר מציע לכם הצימר של כמה שעות.
חדרים לפי שעה בחיפה קריות מציעים לכם חדרים דיסקרטיים ומפוארים, בהם תיהנו ממיטה זוגית מפנקת במיוחד, ראי קיר גדול במיוחד ליד המיטה, ג'קוזי חמים ומפנק, פינת קפה חביבה, כיבוד מלוח או מתוק, תאורה אינטימית, ערוצי טלוויזיה למבוגרים ועוד מבחר פינוקים.

המושג חדרים לפי שעה מתייחס לבתי מלון או לחילופין לצימרים, אשר מושכרים באופן שונה מהרגיל. בעוד שבאופן סטנדרטי שוכרים בבית מלון חדר ליום שלם, ומשלמים על כל היום גם אם יוצאים מהמלון בחלק מהיום, הרי שבשיטה של חדרים לפי שעות, מזמינים את החדר לשעה או יותר ומשלמים רק עבור השהות שלכם בחדר.

חדרים לפי שעה בחיפה קריות