חדרים לפי שעה במעלה גמלא

מושב מעלה גמלא הוא ישוב חילוני אשר הוקם בשנת 1976 על המורדות הצפון – מזרחיים של הרי הגולן. הישוב מעלה גמלא החל את דרכו כישוב חקלאי והיום מונה כ- מאה משפחות אשר מתבססות על חקלאות, מקצועות חופשיים ותיירות, מתוכן כשלושים משפחות מתגוררות בהרחבה הקהילתית. הישוב מעלה גמלא ממוקם בדרום רמת הגולן. מעל מבקעת בית צידה ומדרום לערוץ נחל דליות ובתרא. מצפון לישוב במעלה גמלא נמצאת שמורת יער הודיה, ערוץ נחל יהודיה ונחלים זוויתן ומשושים. גובהו של המושב מעלה גמלא מאה ועשרה מטרים מעל פני הים ו- שלוש מאות עשרים מטרים מעל פני הכנרת ובמרחק של ארבעה קילומטרים מחוף הכנרת. מקור שמו במיקומו ליד כביש 869, העולה מבקעת בית צידה, לגמלא הקדומה. המושב התחיל את דרכו כמושבוץ, שילוב של קיבוץ ומושב, ומוקם בנקודה זמנית אשר נמצאת במרחק של מאתיים מטרים מהיישוב מעלה גמלא כיום.

אינפורמציה על חדרים לפי שעה במעלה גמלא –
כאשר תגיעו לאזור רמת הגולן, למעלה גמלא, תחושה של הרפיה תאפוף אתכם, מעין שחרור לגוף ולנשמה, זוהי תחושה נהדרת עבור חופשה לזוגות הרומנטיים מבינכם אשר באים לשכור חדרים לפי שעה במעלה גמלא. שוחרי התרבות ביישוב מעלה גמלא וגם תיירים שמגיעים לצימרים, יכולים ליהנות ממגוון נרחב של חוגים והרצאות אשר מתקיימים מדי יום ביומו במושב , מועדון זמר ומועדון הסרט הטוב, מופעי אומנות ומוזיקה שונים. אך אם בזוגיות עסקינן וכל המטרה שלכם היא אך ורק חופשה זוגית ורומנטית, אזי ברגע שתשכרו חדרים לפי שעה במעלה גמלא – תוכלו לפתוח את החלון בכל שעה מהיום ולהביט בשדות המוריקים ולהתמוגג אל מול הנוף המשגע הזה של מעלה גמלא.

חדרים לפי שעה במעלה גמלא בהחלט יעשו עבורכם את העבודה, צימרים איכותיים ויוקרתיים, צימרים רומנטיים במלוא מובן המלה, כניסה וחצר נפרדת, מתוך מחשבה על הפרטיות שלכם, הצימרים מעוצבים באלגנטיות וביוקרה, מאובזרים עם כל הפינוקים במיוחד עבורכם, בין אם זה המיטה הזוגית והמרווחת, הג'קוזי הזוגי והחמים, או הג'קוזי ספא הניצב אל מול הנוף בחצר, לכל צימר יש את הפינוקים משלו.

חדרים לפי שעה במעלה גמלא