חדרים לפי שעה בקצרין

נובמבר שנת 1973 – החלטת ממשלה על הקמת מרכז עירוני בגולן. במהלך שנת 1974 – קביעת המיקום והכנת תכניות. שנת 1975 – תחילת העבודות בשטח. יולי שנת 1977 – תחילת התיישבות. התחלת שנת 1980 – הקמת המועצה. קצרין ממוקמת במרכז הגולן, במרחק של כחצי שעה מצפת ומטבריה. העיר צופה אל הכנרת מדרום, אל החרמון מצפון ואל הרי הגליל ממערב. מקור השם – כקילומטר וחצי דרומית מזרחית לעיר קצרין נחשפו שרידיה של קיסרין, ישוב יהודי מתקופת התלמוד שהתקיים עד לפני אלף ושלוש מאות שנים. שטח שיפוט – שנים עשר אלף ומאתיים וארבעה עשר דונם. תוכנית מתאר – קצרין מתוכננת כעיר בת עשרים אלף תושבים. יש בה שישה רבעים. גמלא, נווה, קדמה, אפק, בתרא וחן. בתכנון – שלושה רבעים נוספים. אוכלוסייה – בקצרין גרים כ- שמונת אלפים תושבים, כאלפיים שלוש מאות בתי אב. האוכלוסייה ברובה צעירה וחילונית, כאשר שלושים וחמישה אחוז מתושביה עולים חדשים.

מה התוספת שיש לחדש על חדרים לפי שעה בקצרין?
בין הערים הצפוניות במדינה, נכללת גם העיר קצרין, בה תוכלו למצוא חדרים לפי שעה בקצרין, בקתות עץ ציוריות ובתי הארחה. קצרין הינה מועצה מקומית, במרכז רמת הגולן, אשר מציעה לכם חוויה של נופש שאותה לא תצליחו לשכוח בזמן הקרוב, אזור יפהפה ומדהים, האזור מציע לכם מגוון נרחב של אטרקציות ומסלולי הליכה. חדרים לפי שעה בקצרין מאופיינים במגוון נרחב של פינוקים ויתרונות, אשר יגרמו לנופש שלכם להיות אידיאלי. בתוך חדרים לפי שעה בקצרין רוב הצימרים הם דומים, מלבד שינויים אלו ואחרים והם כוללים – מיטה זוגית רחבה במיוחד, חדר רחצה מאובזר, ג'קוזי ספא מפנק עבור זוגות אשר מגיעים להתפנק ברומנטיקה, מטבחון מאובזר, אך אנו ממליצים לכם להזמין ארוחה דשנה ומובחרת במיוחד, יש גם כמה צימרים אשר בחצר שלהם יש בריכה פרטית, עם ג'קוזי ספא בחצר, ועוד כל מיני אטרקציות, ישנם צימרים עם גינה ומדשאות, הכל תלוי בבחירה שלכם ובתקציב שלכם.

לא צריך להשתגע גם מבחינת עלויות החופשה, אם זה רק לכמה שעות, פשוט צריך לדעת מתי להזמין. בעונה הבוערת ברור זה יותר יקר. המחירים נעים בין שמונים ל- שלוש מאות חמישים ₪.

חדרים לפי שעה בקצרין