חדרים לפי שעה בעופר

צימרים בעופר לפי שעה בחוף הכרמל.
ברוכים הבאים לאתר המוביל בישראל המציג צימרים לפי שעה בעופר, מבחר רחב של צימרים בחוף הכרמל המחירים מיוחדים, שירות דסקרטי מלא.
מושב עופר הינו מושב כפרי ומקסים, אשר הוקם בשנת 1950, על שלוחתו המערבית של רכס הכרמל. תושבי המקום עופר נהנים מאוויר הרים נקי וצלול, ומקרבה לחוף הים, שישה קילומטרים בלבד. המושב עופר הוקם על ידי שיתוף פעולה בין עולים חדשים לצברים ילידי הארץ. תחילת דרכו של מושב עופר לא הייתה פשוטה. תושבי המקום עופר נאלצו להתמודד עם אתגרים חקלאיים רבים ועם עוינות מצד ערבים, אשר התגוררו באזור. עם זאת, הרוח הציונית והאמונה בצדקת הדרך הצליחו למלא פעם אחר פעם את האוויר במפרשי ההתיישבות. כיום מושב עופר מונה כ- ארבע מאות תושבים אשר מרכיבים קהילה מעורבת. במושב עופר מתגוררים, תוך כדי ערבות וכבוד הדדיים, חילוניים לצד דתיים ותיקים לצד תושבים חדשים. פרנסתם של תושבי המקום מבוססת על חקלאות, מקצועות חופשיים ותיירות.

טיפים שימושיים עבור חדרים לפי שעה בעופר –
לאלו מבינכם שזוהי לכם הפעם הראשונה שהנכם שוכרים חדרים לפי שעה בכלל ושוכרים חדרים לפי שעה בעופר בפרט, הכנו לכם מספר טיפים מומלצים ומובחרים, שמומלץ שתוודאו אותם כבר בשיחת הטלפון הראשונית עם בעלי המקום, על כל מקרה שלא יהיה, למען הסר ספק, להלן הטיפים –
* יש כל מיני צימרים אשר מציעים שימוש באבזור של הצימר כחלק מחוויית האירוח לפי שעה, מבלי לגבות מכם תשלום נוסף עבורם. לכן עליכם לוודא שגם השימוש בסאונה, בג'קוזי ובכל אבזור נוסף שקיים בחדר הוא כלול במחיר של חדר לפי שעה.
* לאחר שנכנסתם לתוך חדרים לפי שעה בעופר, ישנם בעלי צימרים שמיד מגיעים ודורשים את כספם. ולעומת זאת ישנם כאלה שמסכמים אתכם מקום שאתם מניחים את התשלום בו. אם הדיסקרטיות חשובה לכם – תגידו כבר בטלפון שאינכם מעוניינים להיחשף ותשאירו מבעוד מועד את התשלום במקום כל שהוא אשר תקבעו מראש בינכם.

* ועוד פרטים בנושא דיסקרטיות – אם בנושא דיסקרטיות עסקינן, אם היא חשובה לכם ביותר – כדאי לוודא שהצימר ממוקם עד כמה שניתן בפאתי המושב, שחניית הרכב תהיה ממוקמת בצורה דיסקרטית ושתהיה גישה לרכב עד לצימר עצמו, כדי שלא תצטרכו להיתקל באורחי המקום.

חדרים לפי שעה בעופר