חדרים לפי שעה במגדים

מושב מגדים נוסד בשנת 1949, על ידי קבוצת עולים מצפון אפריקה. שמו של המושב מגדים נלקח מספר השירים – "שלחיך פרדס רימונים אם פרי מגדים כפרים עם נרדים". מגדים הינו מושב עובדים של תנועת המושבים. במושב מגדים מתגוררים כיום כ- תשע מאות תושבים. בחודש אוגוסט בשנת 1995, במסגרת הרחבה, הוקמה השכונה לבנים. ענפי המשק העיקריים במגדים: גידולי שדה, מטעי בננות, לול וצאן. בשנים האחרונות התפתח במושב מגדים ענף התיירות אשר כולל בין היתר – צימרים, גלריות תמונות, תכשיטים ועוד. מגדים הוא מושב עובדים במישור החוף הצפוני, מצפון לעתלית, בתחום המועצה האזורית חוף הכרמל. המושב מגדים ממוקם בין כביש ארבע במזרח למסילת הרכבת וכביש שתיים ממערב. במרץ שנת 1960 סוכם עם הסוכנות היהודית על סיוע שיוענק למושב מגדים שתושביו התקשו להתפרנס.

מה אינכם יודעים על חדרים לפי שעה במגדים?
לכולכם בוודאי יש ניסיון רע ומר עם בעלי צימרים ובתי מלון אשר מגבילים אתכם עם מינימום שתי לילות ושעת הגעה ושעת עזיבה ותודו שזה ממש מעצבן שהם קובעים לנו ככה באמצע החיים מה לעשות ואיך לעשות, ולכן, בדיוק בשבילכם הקימו את הטרנד החדש - חדרים לפי שעה במגדים – אף אחד לא מחייב אתכם להישאר לילה אחד אפילו, אתם יכולים להישאר שעה אחת ולעזוב, אתם קובעים באיזה שעה לבוא ובאיזה שעה לעזוב, הרי זה אדיר, הלא כן?
העניין אודות חדרים לפי שעה במגדים והיתרון המרכזי שבהם הוא המחיר ההוגן ביותר שהם מציעים. לא משנה מתי הגעתם, אתם תשלמו על השהות שלכם בלבד בשעות שאתם נשארים בחדר, מה שיעלה לכם בסביבות ה- חמש מאות ₪ עבור ארבע שעות, פחות או יותר, או יותר מדויק שמונים עד מאה ₪ לשעה אחת, וככה חסכתם הרבה כסף ואף אחד לא אמר לכם מה לעשות...

חדרים לפי שעה במגדים