חדרים לפי שעה במושב מצליח

בשנת 1950 הוקם מושב מצליח ומייסדיו היו עולים קראים יוצאי מצרים. כיום מונה מושב מצליח כ- אלף מאתיים שלושים ושניים נפשות והקהילה בו חילונית. המושב מצליח מעניק לתושבים בו שירותים מוניציפאליים כגון: צרכנייה, קופת חולים, מגרשי ספורט, מזכירות, מועדון ובית העם. מושב מצליח שוכן בשפלה, ליד העיר רמלה. מושב מצליח מסונף לתנועת המושבים ותחת אזור שיפוטה של המועצה האזורית גזר. שמו של המושב מצליח ניתן לו על שמו של חכם קראי נודע בשם סהל בן מצליח הכוהן. בעבר התושבים ביישוב מצליח היו קראים, כיום התושבים בישוב מצליח מעורבים בתושבים קראים וכאלה שאינם קראים. במושב מצליח ישנם חקלאים טובים רבים, שמעבדים את האדמה והם היו מבין החלוצים והטובים בארץ בגידול צמחי תבלין לשוק המקומי וגם לייצוא.

מה ניתן ללמוד אודות חדרים לפי שעה במושב מצליח?
אם תשכרו חדרים לפי שעה במושב מצליח, תמצאו אותם מבין הפרדסים, מול נופים מדהימים של שדות חקלאיים, ובמיקום שקט, צימרים עבור כל מטרה שאוותה נפשכם – יום הולדת, ליל כלולות, יום פינוק, יום כיף זוגי, בילוי רומנטי, פגישת עסקים וכל מטרה שחשקה נפשכם... במתחם הצימרים מחכות לכם סוויטות מסוגננות ומעוצבות ברמה שלא הכרתם, בעיצוב מודרני ובקו אסתטי, אשר כוללים: מיטת אפריון רחבה במיוחד, חדר רחצה מאובזר, תאורה רומנטית, פינת ישיבה נחמדה, טלוויזיה עם ערוצי כבלים, בקבוק יין, מיני בר עם משקאות קלים, כיבוד ונשנושים, חצר חביבה אשר צמודה לסוויטות, עם ג'קוזי ספא רומנטי ומפנק ועוד מגוון מחוות רומנטיות מפנקות במיוחד.

חדרים לפי שעה במושב מצליח מתאימים לאירוח רומנטי של זוגות, אך הם מתאימים גם לאנשי עסקים אשר בדרכם לפגישות עסקים וצריכים מקום מנוחה בין פגישה לפגישה, או ליום הולדת או לכל מטרה ומטרה.
חדרים לפי שעה במושב מצליח לכל מטרה כמו: יום הולדת או יום נישואין או חג האהבה מתקרבים במהירות ועדיין אין לכם רעיון, מה לעשות עם הפרטנר שלכם, לפני שנה כבר ארגנת לו מסיבת הפתעה, נסעת איתו לחוץ לארץ לפני שנתיים וארוחה במסעדה היא דבר שבשגרה, נראה שהפתרון היחידי הוא רק להשכיר חדרים לפי שעה במושב מצליח.

חדרים לפי שעה במושב מצליח