חדרים לפי שעה בשדה יצחק

שדה יצחק הוא מושב חילוני, אשר שייך למועצה אזורית מנשה ונמצא במזרח חבל השרון , סמוך לחדרה, אליכין ופרדס חנה כרכור. האוכלוסייה במושב שדה יצחק מורכבת בעיקר מתושבים חילוניים והישוב מתגאה בכך שלמרות שהוא הוקם מלפני כ- שישים שנה , חיי החברה והקהילה בו תוססים, מגובשים ומשפחתיים. תושבי שדה יצחק מתפרנסים ממקצועות חוץ, יזמות פרטית וענפי חקלאות שונים. בעיקר ידוע בפריחתו, תרתי משמע, ענף הפרחים המקומי. תודות למיקום המצוין והאטרקטיבי באזור השרון, ובזכות קרבתו של המושב שדה יצחק לצירי תחבורה מרכזיים וחוץ הים, שדה יצחק הוא שילוב מושלם בין מגורים במרכז עם בית בכפר. היישוב שדה יצחק עטוף בתפאורה ירוקה ומוקף בשטחים חקלאיים רעננים.

מה רצוי שתדעו על חדרים לפי שעה בשדה יצחק?
באם הנכם רוצים להצפין, אך לא בא לכם לנסוע יותר מדי רחוק והנכם רוצים לנשוק לאזור המרכז ולטעום משני העולמות, זמנכם מוגבל ויש באמתחתכם רק מספר שעות, ולכן יש לנו את החלופה המצוינת להציע לכם – השכירו חדרים לפי שעה בשדה יצחק.

מושב שדה יצחק הינו גם מושב חקלאי, הוא מוקף בחממות מסביבו, בהרבה טבע ובשדות, והדבר בא לידי ביטוי בהרגשה ובאווירה הרומנטית שהוא מייצר בחדרים ובאוויר. אתם מיד תרגישו את האווירה הפסטורלית של שדה יצחק, אשר תאפשר לכם נינוחות ופרטיות למכביר. בקרבת הצימרים תוכלו ליהנות ממגוון מסעדות ובתי קפה, וכן משלל רב של אטרקציות ומסלולי טיולים.
אם חשובה לכם הדיסקרטיות והאנונימיות, אתם יכולים שלא להיפגש עם בעלי המקום ולהיכנס בכניסה נפרדת לחלוטין. אין שום מידע על אופן הרשמתכם, כביכול מעולם לא הייתם בשדה יצחק. חדרים לפי שעה בשדה יצחק מתחילים במאה ₪ לשעה ועד לשלוש מאות ₪ לשעה, תלוי בצימר, ביום ובעונה.

היתרון הגדול של חדרים לפי שעה בשדה יצחק הוא הפינוקים שצימר כזה יכול להציע. חפשו אותם ותבטיחו לעצמכם בילוי רומנטי ונינוח ברמה גבוהה. גורמים רבים נכנסים לסטנדרט של החדרים המושכרים. מלבד מיטה רחבת ידיים ומפנקת, מקובל מאוד למצוא בחדרים כאלה ג'קוזי מרגיע שמצויד לרוב באביזרי ספא יוקרתיים, כולל סבונים וקצף.

חדרים לפי שעה בשדה יצחק