חדרים לפי שעה באבן יהודה

אבן יהודה הינה למעשה מועצה מקומית בשרון, אשר הוקמה לפני יותר מ- שמונים שנים בתור מושבה חקלאית על ידי אגודת בני בנימין. בתחילת דרכה של אבן יהודה שמה של המושבה היה יהודייה. עם זאת, כעשר שנים לאחר עליית המקום על הקרקע, השם שונה וכיום הוא מנציח את אליעזר בן יהודה, מחדש השפה העברית. אבן יהודה ממוקמת בלב השרון, במישור החוף. אבן יהודה היא מערבית לצומת בני דרור ומרוחקת כעשרה קילומטר בלבד מרעננה ומכפר סבא. המועצה המקומית משתרעת על פני שטח של כ- שמונת אלפים מאתיים דונם והבנייה בה מאופיינת הן בסגנון כפרי נמוך קומה והן בבתים באדריכלות עירונית רוויה. הקהילה במועצה המקומית אבן יהודה הינה קהילה חזקה ואיכותית.

אינפורמציה חשובה אודות חדרים לפי שעה באבן יהודה -
בדרך כלל הנטייה של רוב האוכלוסייה היא לנסוע לצימרים בצפון הארץ או בתל אביב למשל, אתם בטח מתפלאים כאשר אנו אומרים לכם לשכור חדרים לפי שעה באבן יהודה, נכון? אבל לצימרים באבן יהודה יש אופי מיוחד, ראשית כל הם מעוצבים סגנון שונה ומיוחד מאוד. העיצוב, האווירה, המיום, הדיסקרטיות והפרטיות, ברגע שתגיעו – ממש תתמכרו למקום, ותבינו על מה אנחנו מדברים. היום כבר לא צריך לנסוע כל כך רחוק עד לצפון כדי לבלות בצימר, אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה באבן יהודה, להיות במרכז השרון, קרוב לבית ולעבודה, לא להיתקע בפקקים, לא לאבד זמן נסיעה לשווא ולהקדיש את הזמן היקר שלכם נטו עבור הזוגיות שלכם.

חדרים לפי שעה באבן יהודה תמצאו במגוון נרחב של עיצובים, כמו כן גם סוויטות, בקתות עץ וחדרי אירוח, הכניסה פרטית, התשלום יכול להיות אנונימי ובמזומן, כך שבעלי המקום בכלל לא יראו אתכם וכך תישמר הפרטיות שלכם לעד. ניתן לבקש מהבעלים של המקום לשים את התשלום עבור חדרים לפי שעה באבן יהודה בתיבת שירות או במקום שתסכמו עליו מלכתחילה בטלפון ובאותו מקום בעל המקום גם ישים לכם את המפתח, כך שבאופן תיאורטי אף נפש אדם לא תזהה אתכם, אף אחד לא ראה אתכם ולא יודע אפילו איך קוראים לכם.

חדרים לפי שעה באבן יהודה