חדרים לפי שעה במושב תעוז

צימרים בתעוז לפי שעה ליד ירושלים
מבחר צימרים או חדרים לפי שעה בתעוז באזור ירושלים לזוגות בפרטיות מוחלטת.
מושב תעוז הינו מושב בהרי יהודה, אשר נמצא באמצע הדרך בין אשתאול לצומת נחשון על כביש ארבעים וארבע – כביש הגבורה. המושב תעוז הוקם בשנת 1950 על ידי קבוצת עולים מתימן במסגרת התיישבות של הפועל המזרחי. בעקבות הקרבה של מושב תעוז לגבול עם ירדן ובעיות ביטחון עזבו את המושב תעוז חלק מהתושבים המקוריים, ובמקומם התיישבו עולים חדשים מקוצ'ין, חלק מיהדות הודו. מקור השם של מושב תעוז חלק מפסוק בתהילים. כאמור, המושב תעוז הוקם במקור על ידי קבוצת עולים יוצאי תימן, אולם במרוצת השנים נקלטה במושב תעוז קבוצה גדולה של יהודי קוצ'ין והמושב מהווה את אחד המרכזים העיקריים של הקהילה הקוצ'ינית בארץ. הקהילה הקוצ'ינית היא קהילה מיוחדת מבין הקהילות היהודיות. על פי המסורות נראה, כי המדובר ביהודים שהגיעו אל אזור דרום מערב הודו בתקופות שונות. כיום מתגוררים כ- שמונת אלפים קוצ'ינים במדינת ישראל.

מה כדאי לדעת על חדרים לפי שעה במושב תעוז?
אם תשכרו חדרים לפי שעה במושב תעוז תהיו במרחק נסיעה קצרצר לתל אביב ולירושלים – תוכלו ליהנות הן משהות בערים גדולות ומרכזיות והן משהות במושב פסטורלי ושקט, אשר בו הציפורים מצייצות והוא ישמור על הדיסקרטיות והפרטיות שלכם. חדרים לפי שעה במושב תעוז מציעים לכם בקתות חורש ובקתות עץ אשר מעוצב בהן עד הטיפה האחרונה בתחושה של רומנטיקה ותשוקה, בצבעים חמים ומלטפים, שרק קוראים לכם להגיע ולהתפנק בין הסדינים בשעות הערביים.
בהשכרת חדרים לפי שעה במושב תעוז תוכלו לשלב אף טיפולי ספא מרעננים, ואף ארוחות דשנות ועשירות ביותר וזוגיות למבחר שלכם. חדרים לפי שעה במושב תעוז יציעו לכם מבחר פינוקים רומנטיים, כגון: בקבוק יין איכותי ומובחר, פירות העונה ושוקולדים ועוד הרבה פינוקים עבורכם.

אתם מחפשים רעיון מיוחד, אשר יעיד על מקוריות והשקעה, אבל שלא יצריך מכם משאבים ותכנון מדוקדק זמן רב מראש. מה עושים? אתם יכולים לשכור חדרים לפי שעה במושב תעוז, אשר הם קרובים לאזור המרכז, אם טרם שהיתם בחדרים כאלו, אתם מוזמנים להכיר אותם ולהתרשם ממה שיש להם להציע לכם.

חדרים לפי שעה במושב תעוז