חדרים לפי שעה בשדות מיכה

שדות מיכה הינו מושב בהרי יהודה. שדות מיכה הוקם בשנת 1955 על ידי קבוצת משפחות יוצאות צפון אפריקה במטרה ליישב את חבל עדולם. המושב שדות מיכה מנציח את שמו של הסופר מיכה יוסף ברדיצ'בסקי, אשר היה אחד הסופרים שביקר את הדת היהודית , קרא לשינוי תפיסת הדת וראה ביהדות תרבות. קהילת המייסדים כללה כ- חמישים משפחות אשר בחרו ליישב את חבל עדולם והקימו את היישוב שדות מיכה. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה נכון לשנת 2010 חיים בשדות מיכה כארבע מאות תושבים. רובם של שדות מיכה עודם יוצאי צפון אפריקה, וילדיהם ורבים מקרב התושבים הם דתיים חרדים. במושב פועלת תלמוד תורה בית כנסת וכן מוסדות נוספים המשמשים לצרכים דתיים של בני המקום.

מה כדאי לדעת על חדרים לפי שעה בשדות מיכה ועל האזור?
במושב שדות מיכה יש חדרים לפי שעה בשדות מיכה צימרים רבים אשר מציעים לכם פתרון אירוח לכמה שעות במתכונת נפלאה ומהנה, זאת אפשר לזקוף לטובת המיקום של שדות מיכה, האוויר הוא צלול כיין, נוף נפלא ומיוחד במינו, סוויטות יוקרתיות או בקתות עץ מרהיבות ביותר, בלי ספק תענוג צרוף עבורכם ולמענכם. מושב שדות מיכה ממוקם בהרי יהודה, כחמישה קילומטרים מבית שמש, אשתאול, מבשרת ציון ומעיר הקודש ירושלים.

תוכלו לשכור חדרים לפי שעה בשדות מיכה כאשר רמת האירוח שונה בין הצימרים השונים, צימרים יוקרתיים לזוגות או לחילופין צימרים רומנטיים הכל על מנת שתהיה לכם חופשה מהנה במיוחד. אם אתם עובדים בירושלים, אתם יכולים להשכיר את הצימר בזמן ההפסקה שלכם מהעבודה ולגנוב עוד שעה או שעתיים מהעבודה וליהנות מבילוי זוגי רומנטי במיוחד. ככלות הכל, לא כל יום מזדמן לכם להשקיע בזוגיות שלכם באופן אינטנסיבי כמה שעות יחדיו, הלא כן?
בעלי צימרים משקיענים במיוחד, ידאגו להשאיר עבורכם שוקולדים, יינות, קטורת ונרות, שהופכים את ההתייחדות לחוויה מיוחדת ואקסקלוסיבית. כמו כן, אפשר למצוא טלוויזיה, מערכת סאונד טובה מקלחת ועוד כדי להפוך את ההסתלבטות למושלמת, בכמה צימרים יש אפילו בריכה, גם היא מוסתרת ומוצנעת היטב, כך שאפשר להשתחרר וליהנות.

חדרים לפי שעה בשדות מיכה