חדרים לפי שעה בנס הרים

נס הרים הינו מושב בהרי יהודה. נס הרים נבנה על חורבות הכפר הערבי בית עיטאב. נס הרים הוקם בשנת 1950. המושב נס הרים הוקם על ידי קבוצת עולים מכורדיסטן. המושב נס הרים נוסד כמושב חקלאי ובעבר התפרנסו תושבי הכפר מלולים וממטעים שונים – תפוחים, אפרסקים, שזיפים וכדומה. למרות שגם כיום יש ביישוב נס הרים מספר משפחות אשר ממשיכות להתפרנס מענפים אלה, רוב התושבים עובדים במקצועות חופשיים ובענפים אחרים. כיום חיים במושב נס הרים כמאה ועשר משפחות ובסך הכל כ- שבע מאות וחמישים ואחת תושבים, על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, משנת 2010. היישוב נס הרים נקרא על פי הצעתו של זאב וילנאי על פי פסוק מספר ישעיהו.

מה צופנים בחובם חדרים לפי שעה בנס הרים?
חדרים לפי שעה בנס הרים מזמינים אתכם לעבור חופשה מרגיעה וגם רומנטית בצימרים מדהימים ובסטנדרטים גבוהים במיוחד, בהם תמצאו ג'קוזי חמים ומפנק, אשר ממוקם מעל לויטרינה גדולה, שמשקיפה אל עבר נופים פסטורליים ועוצרי נשימה. כאשר תגיעו לנס הרים, תוכלו לשלב טיולים בחיק הרי יהודה , מנס הרים אל נחל המערה ומערת התאומים, שביל שוסטר, הגן הלאומי חורבת בית עיתאב, מעיין עין גיורא, פארק עצמאות ארצות הברית, נחל קטלב, יער עמינדב ועוד מגוון מסלולי טיולים, אשר יעצימו לכם את החוויה מהביקור שלכם בנס הרים, סביבה מהממת במיוחד.

חדרים לפי שעה בנס הרים בחורף תוכלו ליהנות מג'קוזי חמים ומפנק ובקיץ תוכלו להשתכשך במימיה הקרירים של הבריכה. תוכלו להזמין ארוחות דשנות לצימר ואף טיפולי ספא מפנקים במיוחד, להעצמת החוויה הזוגית והרומנטית. חדרים לפי שעה בנס הרים שומרים בקנאות על הדיסקרטיות ועל הפרטיות שלכם. רק אתם נמצאים בצימר מבודד ואף אחד לא יודע על כך שאתם נמצאים במקום.
זוגות רבים חיים את השגרה המעייפת בין חוגים, עבודה, גן וארוחת ערב ואינם זוכים לעיתים קרובות לממש את אהבתם. השגרה המעייפת גורמת להם לאבד את התשוקה ואת הרומנטיקה, ולכן אנו ממליצים לכם להתחיל להפתיע האחד את השניה, התחילו לרגש האחד את השניה, אל תאבדו את ניצוץ האהבה.

חדרים לפי שעה בנס הרים