חדרים לפי שעה במבשרת ציון

מבשרת ציון הינה בעלת צביון פרוורי – עירוני. מבשרת ציון הינה מועצה מקומית, היא ממוקמת על רכס בהרי ירושלים. המועצה נמצאת משני צדיו של כביש 1, כ- שישה קילומטרים מערבית לכניסה לירושלים. גובהה של מבשרת ציון נע בין שש מאות ארבעים מטרים, שכונה ח', ל- שמונה מאות מטרים, שכונה ה', מעל פני הים. מבנה המועצה הנוכחי נוצר מאיחוד היישובים מבשרת ירושלים, מעוז ציון א' ומעוז ציון ב' למסגרת מוניציפלית אחת, שקיבלה את השם מבשרת ציון. שטח השיפוט של המועצה הוא כ- חמשת אלפים ושש מאות דונמים וכולל ששת אלפים יחידות דיור בחמש עשרה שכונות. הר מעוז מתנשא במרכז מבשרת ציון, שגובהו הוא שבע מאות ותשעים ותשעה מטרים, ובו נמצא גן לאומי הקסטל. מבשרת ציון היא המועצה הלאומית השניה מבחינת גודל האוכלוסייה במדינת ישראל, אחרי פרדס חנה כרכור, והוא היישוב הכי גדול בפרוזדור ירושלים והיישוב השלישי באוכלוסייתו בירושלים.

מה מבשרים חדרים לפי שעה במבשרת ציון?
זוגות אשר חוגגים יום הולדת או יום נישואין או שסתם בא להם להתפנק באווירה רומנטית, מוזמנים לשכור חדרים לפי שעה במבשרת ציון. צימרים רומנטיים בקו קלאסי עם ג'קוזי מפנק ורומנטי במיוחד, עבור זוגות שאין להם עודף זמן ולא רוצים לבזבז יותר מדי כסף, אתם מוזמנים להתארח כמה שעות בלבד, להתארח וליהנות מבילוי רומנטי, בניחוח של ירושלים, נינוחות ושלווה מרביים. הכי חשוב שתקבלו פרטיות מלאה, רק שניכם לבד, לנקות את הראש ולהתנתק מהעולם החיצון.

תחום השכרת חדרים לפי שעה במבשרת ציון תפס בזמן האחרון תאוצה רבה, המון זוגות בישראל בכלל ובמבשרת ציון בפרט הבינו שכדי לחזק את הזוגיות יש להשקיע, וכיום ממש לא חייבים לטוס לנופש בחוץ לארץ, ממש כאן במבשרת ציון מחכים לכם צימרים מפוארים ויוקרתיים לפי שעה.

מי מגיע לתוך חדרים לפי שעה במבשרת ציון?
בעלי צימרים אשר מציעים את השירות הזה מספרים על סיפורים מפתיעים בהם נצפו ידוענים, אנשי עסקים מכובדים, ואפילו פוליטיקאים אשר מגיעים לפגישה חפוזה בחדרי חדרים. הם יודעים מי הם, אבל נוצרים את סודם בחשאיות רבה.

חדרים לפי שעה במבשרת ציון