חדרים לפי שעה בגבעת יערים

יום העלייה על הקרקע – יוני שנת 1950. חמש מאות ועשרה תושבים. שלושה קילומטר מאבו גוש, עשרה קילומטר מאשתאול, שמונה עשר קילומטר מירושלים. גבעת יערים הוא אחד היישובים המעטים בפרוזדור ירושלים אשר חרף הקשיים והמצוקה בהם היה שרוי הישוב זמן רב, לא נטשוהו המייסדים עד היום. במושב גבעת יערים שישים וארבעה משקים ובהם לולים בשלוחת הטלה, ארבע מאות דונם במטע עצי פרי נשירים, ו- שמונה מאות דונם פלחה. בגבעת יערים נעשו ניסיונות לגידול זרעי ירקות ופרחים ואף ניסיונות בגידול צאן מגזע מארינו. צריכת המים השנתית של המושב גבעת יערים היא חמש מאות אלף מ"ק. במרכז המושב, בתוך חורשה מוריקה, מצויה מצבה לזכר טייסי שירות האוויר של ההגנה, אשר מצאו את מותם בהתרסק מטוסם במקום זה, בבואם לסייע לכוחות הקרקע בקרבות שהתנהלו בהרי ירושלים. על המצבה נכתב – " על הריך ירושלים נפלו, תהילת נצח לגיבורים, א' אייר תש"ח".

פרטים חשובים אודות חדרים לפי שעה בגבעת יערים –
מאוד חשוב לכם מה קורה עם המשפחה שלכם – כאשר ילד שלכם חולה חלילה, אתם מיד מזמינים לו רופא, אתם משתפים את ההורים שלכם בכל דבר משמח או עצוב אשר קורה לכם, אתם מאוד מודאגים כאשר אתם רואים איך ההורים שלכם הולכים ומזדקנים לכם מול העיניים ואינכם יכולים לעשות בקשר לזה שום דבר, אתם מתעניינים איך היה לילדים שלכם בגן או בבית ספר במהלך היום שלהם, אבל יש דברים שאם כל הכבוד, מומלץ שלא תספרו למשפחה שלכם ותשאירו אותם כסוד הפרטים שלכם, אחד מהדברים האלו הוא כאשר אתם שוכרים חדרים לפי שעה בגבעת יערים – תשאירו את העניין פרטי ודיסקרטי, על מנת לשמור על גחלת הזוגיות שלכם.
לטובת חיי הזוגיות שלכם, אנו ממליצים לכם מפעם לפעם לשכור חדרים לפי שעה בגבעת יערים, תשמרו על התשוקה בחיי האהבה שלכם, תציתו את האש כל פעם מחדש, חדר דיסקרטי הוא מתנה נפלאה, אף פעם לא נמאס ממנה. תמצאו סיבה למסיבה, בין אם יש למישהו מכם יום הולדת, יום נישואין או סתם לחגוג יום כיף זוגי ורומנטי.

חדרים לפי שעה בגבעת יערים