חדרים לפי שעה באבן ספיר

אבן ספיר הינו מושב עובדים מהיפים והציוריים שבהרי ירושלים. המושב אבן ספיר הוקם בשנות ה- חמישים ואוכלס על ידי עולים מתימן ומכורדיסטן. היישוב אבן ספיר שייך לתנועת המושבים ונמצא בשטח השיפוט של המועצה האזורית מטה יהודה בצמידות לחלקה המערבי של ירושלים. המושב אבן ספיר נמצא קרוב מאוד לבית החולים הדסה ושכונת עין כרם. המושב אבן ספיר שייך לתנועת המושבים ומתגוררים בו כ- שבע מאות תושבים, עם השנים הצטרפו אל הגרעין המייסד עולים ממרוקו ומהונגריה. כיום עם קידומן של שתי תכניות בנייה, שונה מעט מבנה האוכלוסייה אשר הפכה להטרוגנית ולצעירה יותר וכוללת תושבים מכל גווני החברה. ביישוב אבן ספיר קיימים צרכנייה, סניף דואר ומרכז תרבות. הגישה למקום דרך כביש היורד מהמרכז הרפואי עין כרם ודרך כביש שלוש מאות שמונים ושש.

מה כדאי לדעת על שימושיו של חדרים לפי שעה באבן ספיר?
בקרוב יהיה לבן או לבת הזוג שלכם יום הולדת. כמו בכל שנה, גם השנה קניתם לו מתנה ואף חיברתם ברכה יפה ולבבית בחרוזים. משום מה, יש לכם הרגשה שכל שנה זו אותה מנטרה, אתם קונים בושם או בגד יפה, מה כבר אפשר לחדש בזה? כבר נמאס לכם שאינכם יכולים להפתיע את בן או בת הזוג שלכם. הייתם רוצים להפתיע את הפרטנר שלכם בכרטיס טיסה לפריז או לאילת לבית מלון לכמה ימים, אבל חשבון הבנק שלכם צועק הצילו כבר מזמן, ולכן לנו יש פתרון אולטימטיבי מעולה עבורכם – למה שלא תשכרו עבור הפרטנר שלכם חדרים לפי שעה באבן ספיר? במחיר של כמה מאות שקלים בודדים תקבלו חדרים לפי שעה באבן ספיר עבור כמה שעות, תבלו מבילוי זוגי ורומנטי וזאת תהיה מתנה רומנטית שהפרטנר שלכם לא ישכח כל כך מהר...

למרות שעל פניו חדרים לפי שעה באבן ספיר אולי נשמעים פחות מפתים מפריז או מאילת, אבל יש להם מספר יתרונות ברורים. ראשית הם יותר זולים, אבל רמת השירות שניתנת זהה לזו של בתי מלון, מעל לכל ספק. בנוסף, תוכלו להזמין לחדר פינוקים רומנטיים, כגון: עיסוי וארוחת בוקר זוגית.

חדרים לפי שעה באבן ספיר