חדרים לפי שעה באשתאול

את המושב אשתאול הקימו עולים מתימן מיד לאחר מלחמת העצמאות. הקמת המושב אשתאול הייתה חלק מהפעולה להתיישבות מהירה בכפרים הערביים שבין תל אביב וירושלים אשר נכבשו במהלך הקרבות. המטרה הייתה ליצור רצף התיישבותי בין ירושלים לתל אביב ליישובי השפלה. השם נבחר על שם אחת מערי שבט דן כמסופר בתנ"ך בספר שופטים. היא מוזכרת כעיר אשר באזורה החל לפעול שמשון. הגרעין המייסד הגיע בדצמבר בשנת 1949, והורכב ברובו מעולים שעבדו בעבודות יערנות יזומות ורצו להקים בית במושב אשתאול. בהמשך פותחו במקום אשתאול לולים וענפי חקלאות, בעיקר בעזרת ארגון הג'וינט. בשנות ה- תשעים נקלטו במושב אשתאול כ- מאה משפחות חדשות במסגרת הרחבה של מנהל המקרקעין. ליד המושב אשתאול יש בית בד אשר מציע שמן מקורי ומוצרים נוספים וכן את יער אשתאול אשר הוא פתוח למבקרים.

אינפורמציה חשובה אודות חדרים לפי שעה באשתאול –
כאשר תשכרו חדרים לפי שעה באשתאול עליכם לדעת כי הם עוצבו בקפידה רבה, על מנת לאפשר לכם אווירה רומנטית כמה שרק אפשר. למשל – חדר המקלחת היא יותר מאשר סתם מקלחון סטנדרטי, ותוכלו למצוא בהם גם ג'קוזי מפנק וזוגי עם זרמי מים חמימים ונעימים במיוחד. על הקירות מעוצבים טפטים ייחודיים, אשר משרים אווירה יוקרתית ורומנטית במיוחד. התאורה מעומעמת וגם רומנטית. מיטה גדולה ורכה בליווי מצעי טקסטיל מובחרים ביותר ומראות גדולות להשלמת המראה הרומנטי. בחדר יש גם שולחן אוכל שבו תו תוכלו לאכול ארוחה זוגית לאור נרות, פינת ישיבה מפנקת, מזגן, טלוויזיה גדולה במיוחד, פינת קפה ותה עשירה וכן פינוקים על חשבון הבית, כגון: פירות העונה, יין ושוקולדים.

מה טווח המחירים של חדרים לפי שעה באשתאול?
המחירים משתנים לפי סוג הצימרים והגודל שלהם, ולפי היום וסוג העונה, אך יש טווח מחירים מסוים שרוב החדרים נכללים בו. מחיר סטנדרטי עבור חדרים לפי שעה באשתאול הינו מאתיים ₪ עד מאתיים חמישים ₪ עבור שלוש שעות. במידה ובא לכם להאריך את השהות שלכם, ממש אין בעיה. במידה והחדר פנוי, יהיה עליכם להוסיף חמישים עד מאה ₪ לשעה ותוכלו להישאר כאוות נפשכם.

חדרים לפי שעה באשתאול