חדרים לפי שעה בראשון לציון

בשנת 1882, בתרמ"ב, נוסדה העיר ראשון לציון. מקור השם ראשון לציון: "ראשון לציון הנה ולירושלים מבשר אתן" ספר ישעיהו, פרק מ"א, פסוק כ"ז. הדגל של ראשון לציון הינו בצבעים הבאים: כתום, ירוק ולבן. סמל העיר – נוצר בשנת 1942, מסמל את תחילה של העיר ראשון לציון, התפתחותה ורב גוניותה של העיר. בסמל מופיעים הבאר הראשונה והכתובת "מצאנו מים", גפן אשכול וענבים, עץ הדר, ברקע בנייני תעשייה ועשן מיתמר מארובותיהם. מעמד מוניציפלי – בשנת 1950 הוכרזה ראשון לציון לעיר. משנת 1995 ראשון לציון נחשבת לעיר הרביעית במדינת ישראל. ב- 1882 יסוד המושבה ראשון לציון. בשנת 1883 נוצרה מחרשת הברזל הראשונה במדינת ישראל. בשנת 1887-8 נוסד בית הספר העברי הראשון בארץ ובעולם – כיום בית ספר חביב.

מדוע לשכור חדרים לפי שעה בראשון לציון?
אתם ממש מעוניינים לצאת לחופשה. אתם ובני הזוג שלכם פותחים יומנים ומגלים לרוע מזלכם שאין לכם יום פנוי בחצי שנה הקרובה, אפילו סוף שבוע אחד אינכם יכולים לקחת. מיציתם כבר את כל ימי החופשה שלכם בעבודה. אתם ממש מתוסכלים. ברור לכם שהזוגיות שלכם במשבר ואתם חייבים למנף אותה באמצעות איזה נופש רומנטי. לנו יש פתרון עבורכם, תשכרו חדרים לפי שעה בראשון לציון, זה הפתרון האידיאלי עבורכם, כך לא תצטרכו לקחת ימי חופש ורק תיעדרו בשעות הערב כמה שעות מהבית, רעיון גאוני, הלא כן?
הקונספט של חדרים לפי שעה בראשון לציון מתאים עבור זוגות שלא יכולים לקחת כמה ימי חופש, אבל רוצים בילוי רומנטי יחדיו, מה קורה כאשר אתם עמוסים לעייפה בשעות עבודה רבות ועסוקים עם הילדים? אין כל בעיה, בשבילכם המציאו את רעיון חדרים לפי שעה בראשון לציון, התקשרו עוד היום מהרגע להרגע והזמינו מקום ותבלו בילוי רומנטי ומענג.

הרבה לקוחות פנו לבעלי צימרים בדרישה לצימרים על בסיס שעתי, הפניות נעשו בעיקר לצימרים שמלכתחילה הותאמו לזוגות אשר חפצים ברומנטיקה הרחק מחיי היום יום, וזו בדיוק המטרה של צימר למחצית היום, או לכמה שעות – בריחה מהשגרה, או מנוחה באמצע טיול ספונטאני ולא מתוכנן היטב...

חדרים לפי שעה בראשון לציון