חדרים לפי שעה ברחובות

בשנת 1890 נוסדה העיר רחובות במישור החוף הדרומי והינה משתרעת על פני שטח של עשרים ושניים אלף וחמש מאות דונם על אדמות חירבת דוראן. השם רחובות התקבל על פי הצעתו של ישראל בלקינד מהפסוק – "ויקרא שמה רחובות – כי עתה הרחיב ה' לנו ופרינו בארץ" בראשית כ"ו, כ"ב. בשנותיה הראשונות של רחובות היה רוב שטחה נטוע כרמים, כרמי גפנים בעיקר, ובשנת 1904, ניטע בה הפרדס הראשון, בעקבותיו ניטעו פרדסים נוספים. בשנת 1920 הוקמה ברחובות תחנת רכבת ובסמוך לה נבנו בתי אריזה מכניים ורחובות הפכה למרכז הגדול ביותר במדינת ישראל לאריזת פרי הדר ולמשלוח פרי הדר לנמלים. כל אלה תרמו לכינוי של רחובות כ "עיר ההדר". בשנת 1950 הוכרזה רחובות כעיר.

מדוע לשכור חדרים לפי שעה ברחובות?
אתם עדיין גרים עם ההורים ולא נעים לכם מהמבטים שנועצים בכם מאחורי הגב כאשר אתם נכנסים לחדר ומגיפים את הדלת מאחוריכם? בא לכם להתנתק מהעולם החיצון, להסתגר מהשגרה היום יומית ולטפח את הזוגיות שלכם אשר שוקעת אט אט למי המצולות? בדיוק בשבילכם המציאו את השכרת חדרים לפי שעה ברחובות – תוכלו לבלות רגעים אינטימיים ורומנטיים, מבלי שאף אחד יסתכל לעברכם, הכל דיסקרטי ופרטי, תוכלו ליהנות משקט ומשלווה מוחלטים. כל מה שתצטרכו זה להשתיק את הסלולרי שלכם וליהנות מהזמן הפרטי אשר מוקדש רק עבור הזוגיות שלכם.

חדרים לפי שעה ברחובות מספק מקום אידיאלי גם עבור מי שמחפש מקום לינה עבור כמה שעות בלבד. באם יש לכם אירוע באזור ואין לכם היכן להתארח בינתיים, חדרים לפי שעה ברחובות יעניקו לכם את המקום והפרטיות אשר אתם זקוקים להם . לא כדאי לכם להזמין חדר במלון, ראשית זה יעלה הרבה יותר יקר וגם אין שמירה על דיסקרטיות כמו שיש בהשכרת חדרים לפי שעה ברחובות.
לאחרונה החלו לצוץ צימרים רבים אשר התאימו את עצמם עבור בריחה מהשגרה היום יומית, לצד צימרים נוספים אשר מותאמים גם להשכרה לפי שעה, וגם להשכרה לילית. בשל יכולתם של צימרים אלו לתת מענה לכל דרישות הלקוח, קל היום למצוא צימר אשר מושכר לפי שעה.

חדרים לפי שעה ברחובות