חדרים לפי שעה באור יהודה

אור יהודה שוכנת בבקעת אונו אשר בשפלת החוף, כ- שבעה קילומטרים דרומית מזרחית לתל אביב. העיר אור יהודה היא חלק מרצף הישובים המזרחי של הגוש המטרופוליטני של תל אביב. שטחה של אור יהודה הוא כ- ששת אלפים וחמש מאות דונמים. גבולות העיר: בצפון – קרית אונו וכביש ארבע מאות שישים ואחת, תל אביב – יהוד. בדרום – נמל התעופה בן גוריון ומושב חמד. במזרח – יהוד מונסון. במערב – כביש ארבע, גהה. סביב לעיר אור יהודה נותרו בשלב זה שטחים חקלאיים, אולם אור יהודה הוא ישוב עירוני באופיו, הקשור אל המרכז המטרופוליטני מבחינת פעילות כלכלית, תרבותית ועוד. בקעת אונות מוזכרת במקרא בספר נחמיה, ו' 2. לפי המסורת, המקום היה מוקף בחומה בתקופת יהושע . בשנת ארבע מאות ארבעים וחמש לפני הספירה התיישב בחבל הפורה שבט בנימין. אונו הוזכרה גם במשנה, וקיים קשר בין שם זה לבין השם כפר ענא המהווה חלק מאור יהודה, שבאדמתה מצויים שרידים ארכיאולוגיים, המעידים על כך, שבתקופות קדומות התקיים במקום יישוב.

מה אתם אמורים לדעת על חדרים לפי שעה באור יהודה?
אנחנו פונים לכל תושבי המרכז מבינכם, אשר זקוקים לשבירת השגרה, לא נמאס לכם מהרוטינה של החיים? כל יום דומה לקודמו ונראה ששום דבר לא משתנה... יש לכם פה הזדמנות פז לצאת במרכז הארץ לנופש של כמה שעות במחיר השווה לכל כיס, מחיר שפוי והגון, לא תיקחו? במרחק נסיעה קצר מהעיר תל אביב ומשדה התעופה בן גוריון, אתם יכולים לצאת לבלות לאן שחשקה נפשכם באזור ולבוא לצימר, להתקלח ולבלות בילוי רומנטי ומפנק במיוחד. בנוסף, האם ידעתם שבאור יהודה נמצא היכל תרבות גדול, אשר משמש כתיאטרון ובו מתקיימים מדי ערב קונצרטים ומופעי תיאטרון? עוד סיבה עבורכם להשכיר חדרים לפי שעה באור יהודה...

הפתרון של חדרים לפי שעה באור יהודה הוא פתרון נהדר עבורם גם בנקודת זמן הזאת, לחסוך זמן בנסיעה ודלק, במקום לנסוע עד רמת הגולן או עד אילת, חדרי האירוח באור יהודה הם יוקרתיים ביותר ואינם נופלים ברמה שלהם מצימרים ברחבי הארץ, מצפון ועד דרום.

חדרים לפי שעה באור יהודה