חדרים לפי שעה במזכרת בתיה

בתחילה קראו לה עקרון, כיוון שחשבו שזה המקום של העיר המקראית עקרון. לאחר מספר שנים שונה שם המושבה ל- מזכרת בתיה, על שם אמו של הברון. המושבה נוהלה על ידי פקידי הברון ועובדה זו הביאה לחיכוכים רבים בינם ובין איכרי המושבה בנושאים כגון: סוג הגידולים החקלאיים, שיטות העבודה ואופי החיים במושבה. לשיא הגיע הסכסוך בשנת 1889, היא שנת השמיטה, כאשר הפקידים הורו לעבד את האדמות, למרות התנגדות האיכרים, בהיותם אדוקים בדתם. התושבים עמדו כנגד פקידי הברון ולא נכנעו עד סוף שנת השמיטה. והיחסים העכורים נמשכו גם לאחר מכן. אנשי מזכרת בתיה חיו חיי עובדי אדמה פשוטים וחרוצים. עיתוני התקופה מתארים: "בכלל יעשה המושב הזה טוב מאוד על כל רואיו, כי הוא המושב האחד בארץ הקדושה, אשר יושביו המה איכרים פשוטים ותמימים ועובדים את אדמתם בחפץ לב וברצינות ונהנים מיגיע כפם".

מה מיוחד אודות חדרים לפי שעה במזכרת בתיה?
בעבר הלא רחוק, נהוג היה לנסוע עד לצפון על מנת ליהנות מהשהייה בצימרים, אבל לא עוד. כיום התופעה פשטה עור וגידים וגם במרכז מזמינים אתכם ליהנות מצימרים איכותיים ויוקרתיים – ולא רק שמזמינים אתכם ליהנות מחופש בצימרים, אלא מגדילים לעשות ומאפשרים לכם לשכור חדרים לפי שעה במזכרת בתיה, לכל אלו מכם אשר מחפשים בילוי רומנטי וסוער של כמה שעות בלבד, על מנת להתנתק מהשגרה, מהילדים ומהעבודה. וכל זאת במחירים ממש הוגנים.

חדרים לפי שעה במזכרת בתיה – אם בחרתם לבלות לפי שעה או כמה שעות לבחירתכם לצאת ליום כיף זוגי ולקחת אתנחתא מהשגרה שלכם , לקחת אתכם קצת אוכל מנחם וליהנות ממגוון הפינוקים אשר מציע הצימר המפנק של מזכרת בתיה, תוכלו אפילו להזמין ארוחות לצימר או טיפולי ספא מרגיעים ומפנקים במיוחד.
ישנו יתרון בולט להשכרת חדרים לפי שעה במזכרת בתיה, להבדיל מבתי מלון, והוא השמירה על הדיסקרטיות והפרטיות שלכם. כאשר אתם נכנסים ויוצאים מהחדרים אף אחד לא רואה אתכם. הצימרים מבודדים האחד מן השני, בעלי כניסה נפרדת וחניה נפרדת, כך שאין סיכוי שתיתקלו באחד מאורחי הצימרים.

חדרים לפי שעה במזכרת בתיה