חדרים לפי שעה בכפר גליקסון

כפר גליקסון ממוקם בשיפולי רמת מנשה על גבעת סלע גיר בלב חורשת אלונים וחורש טבעי. מצפון: בקעת הנדיב, על חלקות המטע והגפן הציוריות בואך גבעת עדה, בנימינה וזכרון יעקב. מדרום – הגבעות הרכות של נחל ברקן, ושיפולי ואדי ערה כפר קרע ממזרח. כפר גליקסון יחד עם הקיבוצים רגבים ומשמרות מהווה את הקצה הדרומי של מועצה אזורית מנשה אליה הוא משתייך. הקיבוץ כפר גליקסון הוקם על ידי קבוצת חלוצים יוצאי תנועת הנוער הציוני מהונגריה ומרומניה והשתייך לתנועת העובד הציוני שהקימה כ- שלושים ושישה קיבוצים ומושבים שיתופיים בכל רחבי הארץ עד להצטרפותו לתנועה הקיבוצית. משך השנים הצטרפו לקיבוץ השלמות של תנועת יוצאי הנוער הנוער הציוני מהארץ ובחוץ לארץ, בני קיבוץ לדורותיהם, דור שלישי וניצני הדור הרביעי, ובודדים.

מדוע כדאי לכם לשכור חדרים לפי שעה בכפר גליקסון?
כפר גליקסון מסתתר בתוך חורשת אלונים יפהפייה, באזור פרדס חנה כרכור. כאשר אתם באים לשכור חדרים לפי שעה בכפר גליקסון, אתם לא חייבים להישאר בחדר כל הזמן, אתם יכולים לעשות שימוש במתקני ספא מדהימים וללכת למסעדות יוקרתיות. המקום מציע לכם מגוון נרחב של אטרקציות, מקומות בילוי ותיור. אתם יכולים, למשל – לבקר ביקבים של בנימינה, לטייל בעתיקות של קיסריה, לסייר במדרחוב הנפלא של זיכרון יעקב ועוד סיורים נפלאים כגון אלו. האטרקציות הן רבות ונפלאות, תשאלו את בעל החדרים בכפר גליקסון והוא ימליץ לכם בשמחה על אתרים נוספים.

חדרים לפי שעה בכפר גליקסון ממוקמים בלב מדשאות גדולות וירוקות, עטופים בפרחים אשר מנקים למעשה את האוויר ומאפשרים לכם לנוח ולהירגע, ליד כל חדר תוכלו למצוא פינת מנגל ואפילו ערסל מפנק במיוחד. החדרים עוטפים בחמימות שלהם והאווירה בהם רומנטית עד בלי די.

חדרים לפי שעה בכפר גליקסון