חדרים לפי שעה בחופית

תושבי היישוב הקהילתי חופית הם צברים בנים למשפחות ישראליות, יוצאי הכפר הסמוך כפר ויתקין. מרכיב מאוכלוסיית היישוב הם עולים ממדינות אירופה, וארצות אנגלוסכסיות נוספות. אוכלוסיית היישוב מונה כיום למעלה משבע מאות נפשות, בעלות אופי חופשי חילוני. שטחו של היישוב הקהילתי חופית נפרש על פני כשלוש מאות וחמישים דונמים, בין כפר ויתקין לנחל אלכסנדר. שמו של היישוב חופית הושאל משמה של הציפור חופית, וכן כמשל של מיקומו של היישוב על חוף הים. היישוב הקהילתי משתייך אל קבוצת היישובים הנתונים אל חסותה של המועצה האזורית עמק חפר, והיא האחראית המוניציפאלית לרווחת תושבי היישוב, ולחינוך ילדי היישוב במסגרות החינוכיות השונות המופעלות במסגרתה. היישוב הקהילתי חופית ידוע כיישוב הפועל לרווחת תושביו ומפעיל עבור הבוחרים להקים בית בשפלה על ידי בניית בית ביישוב קהילתי זה, פעילויות חברתית ומתקני ספורט שונים, לרבות בריכת היישוב, מגרשי טניס ועוד.

פרטים חשובים אודות חדרים לפי שעה בחופית -
בכביש החוף, ליד בית ינאי וכפר ויתקין, צפונית לנתניה וחבצלת השרון – ממוקם היישוב חופית. אם תשכירו חדרים לפי שעה בחופית, תיהנו מאווירה ונוף פסטורליים במיוחד, לאירוח זוגות רומנטיים, עבור נופש קסום, יום כיף זוגי או כל אירוע שבא לכם לחגוג אותו בצל הצימר. וכל זה רק חמש דקות הליכה מבית ינאי... חדרים לפי שעה בחופית מציעים לכם אירוח רומנטי ומפנק במיוחד.
מה מציעים לכם השכרת חדרים לפי שעה בחופית אתם שואלים? ובכן – בחדרים תמצאו מיטה זוגית רחבה במיוחד שעליה מצעים לבנים וחדשים, טלוויזיה עם ערוצים ומוזיקה, חדר רחצה מודרני עם מוצרי טיפוח ומוצרי טואלטיקה ריחניים ומבושמים, פינת תה וקפה, פינת ישיבה זוגית, יציאה לחצר פרטית ומוסתרת עם ריהוט גן ועוד מגוון רב של פינוקים רומנטיים ממתין לכם בתוך חדרים לפי שעה בחופית.

אם אתם מעוניינים בהשכרת חדרים לפי שעה בחופית למטרת פגישת עבודה, שהחדר ייראה כמו משרד, חדר בעל אופי כמו של חדר שינה או סלון לא יוכל לעזור לכם יותר מדי. בררו לפני בחירת החדר אם החדר מתאים לדפוס שאתם מעוניינים בו, שלא תיווצר אצלכם מבוכה מיותרת וחבל...

חדרים לפי שעה בחופית