חדרים לפי שעה בקיסריה

חדרים לפי שעה בקיסריה

קצת רקע היסטורי על העיר קיסריה: קיסריה היא עיר שעברה לא מעט חורבנות, שרידיה הם עדות לימים של פאר והדר וגם לתקופת נסיגה ושקיעה.
ראשיתה של העיר קיסריה בתקופה הפרסית במאה הרביעית לפני הספירה, אז נוסדה על חוף הים התיכון תחנת מסחר ובה מבצר הגנה.
היישוב הזה היה חלק מרצף היישובים שהקימו אנשי צור וצידון על קו החוף עד מצרים, שמו של היישוב הקטן היה מגדל שרשן, על שמו של מייסדו – מלך צידון. בתקופה הרומית זיהה הורדוס את הפוטנציאל של המקום ובשנת שלושים לפני הספירה החל לבנות בו עיר נמל. העיר נקראה קיסריה, לכבודו של הקיסר אוגוסטוס שנתן את שטחיה במתנה להורדוס. ערי נמל הוקמו בימים ההם ליד מפרצים טבעיים ועשור אחר כך החל הורדוס לבנות בה נמל מלאכותי מהגדולים במזרח הים התיכון והמשוכלל שבהם.

מה המיוחד אודות חדרים לפי שעה בקיסריה ?

אחרי שהשכלתם טיפה על ההיסטוריה של העיר קיסריה, הגיע הזמן להתעמק ביופייה של העיר ובאטרקציות שהיא מציעה לאורחיה.
יותר ויותר זוגות מוצאים את עצמם טובעים במהלך שגרת החיים שלהם, עסוקים יותר מדי בקריירה שלהם, ובטיפול בבית ובילדים שלהם, מבלי היכולת לעצור רגע ולעשות פסק זמן ולהקדיש לעצמם אתנחתא ורגעי איכות מפנקים וכן לנסות ליהנות מהנאות החיים, אחת מהנאות החיים הבסיסיות ביותר עבורכם היא קיום הזוגיות והאהבה.
כמובן שלא תמיד יש לנו את הזמן ואת הרצון לצאת לחופשה קצרה כי תמיד יש תירוצים למה זה לא מתאים.. אנחנו רוצים להזמין אתכם לחדרים לפי שעה בקיסריה כדי שתבינו שגם חופשה קצרה תעשה עבורכם מהפך בזוגיות ותגרום לכם להתאהב מחדש !
יש לא מעט יתרונות להזמין חדר לפי שעה בקיסריה, היתרון הבולט הוא כמובן המיקום שלהם. קיסריה ממש קרובה לכל מקום, היא קרובה לאם הדרך, היא נחשבת תחנת עצירה בין הצפון למרכז ולכן המון אנשים אוהבים לנפוש בה. חדרים לפי שעה בקיסריה כמו גם צימרים בקיסריה נחשבים לרמת אירוח שלא נופלת ממלונות יוקרה, הצימרים מאובזרים ברמה גבוהה, ממוקמים במתחמים פרטיים עם חצרות פרטיים לכיוון הנוף של חופי הים.

כל אדם אשר מגיע לקיסריה, יכול למצוא את עצמו מתאהב בחדר קטן ואינטימי שבו הוא יוכל להתרווח לכמה שעות.
בפועל אין ספור חדרים לפי שעה בקיסריה שנועדו בדיוק למען מטרות ומצבים מעין אלה. כל אותם חדרים לפי שעה בקיסריה הינם זמינים ומידיים מבחינת אנשים אשר מחפשים אותם.
כאן תוכלו להתפנק יחד, לתת לזוגיות שלכם את היחס שמגיע לה בלי לשנות את השגרה, לבקש חופש מהעבודה, למצור מי שישמור על הילדים.. בחדרים לפי שעה בקיסריה תוכלו ליהנות מנופש קל, זמין וכמובן אמין.
האירוח בחדרים לפי שעה בקיסריה דיסקרטי, עם כניסה נפרדת, אירוח ללא מפגש עם בעלי המקום, שירות מפנק של 24/7 וכמובן פרטיות.

אז תעשו לעצמכם טובה תארזו תיק קטן עם מינימום בגדים, תניעו את הרכב ובואו לכמה שעות של הנאה בחדרים לפי שעה בקיסריה !

חדרים לפי שעה בקיסריה