חדרים לפי שעה בקיסריה

קיסריה נעה כמטוטלת בין תקופות של פריחה ושגשוג לתקופות של הרס וחורבן. שרידיה הם עדות לימים של פאר והדר וגם לתקופת נסיגה ושקיעה. ראשיתה של העיר קיסריה בתקופה הפרסית במאה הרביעית לפני הספירה, אז נוסדה על חוף הים התיכון תחנת מסחר ובה מבצר הגנה. היישוב הזה היה חלק מרצף היישובים שהקימו אנשי צור וצידון על קו החוף עד מצרים. שמו של היישוב הקטן היה סטרטון בעברית מגדל שרשן – על שמו של מייסדו – מלך צידון. בתקופה הרומית זיהה הורדוס את הפוטנציאל של המקום ובשנת שלושים לפני הספירה החל לבנות בו עיר נמל. העיר נקראה קיסריה, לכבודו של הקיסר אוגוסטוס שנתן את שטחיה במתנה להורדוס. ערי נמל הוקמו בימים ההם ליד מפרצים טבעיים ועשור אחר כך החל הורדוס לבנות בה נמל מלאכותי מהגדולים במזרח הים התיכון והמשוכלל שבהם.

מה המיוחד אודות חדרים לפי שעה בקיסריה?
יותר ויותר זוגות מוצאים את עצמם טובעים במהלך שגרת החיים שלהם, עסוקים יותר מדי בקריירה שלהם, ובטיפול בבית ובילדים שלהם, מבלי היכולת לעצור רגע ולעשות פסק זמן ולהקדיש לעצמם אתנחתא ורגעי איכות מפנקים וכן לנסות ליהנות מהנאות החיים, אחת מהנאות החיים הבסיסיות ביותר עבורכם היא קיום הזוגיות והאהבה. אבל בוודאי שבזמן האחרון לא היה לכם יותר מדי עודף זמן להשקיע בזה, לנו יש פתרון נהדר עבורכם – השכירו חדרים לפי שעה בקיסריה. במחיר של שלוש מאות ₪ מקסימום.
היתרון הבולט הוא כמובן במיקום שלהם. קיסריה היא ממש קרובה לכל מקום, היא על אם הדרך, בין הצפון למרכז. חדרים לפי שעה בקיסריה נחשבים לרמת אירוח שלא נופלת ממלונות יוקרה , הצימרים מאובזרים ברמה גבוהה , ממוקמים במתחמים פרטיים עם חצרות פרטיים לכיוון הנוף.
כל אדם אשר מגיע לקיסריה, יכול למצוא את עצמו משווע לחדר קטן ואינטימי שבו הוא יוכל להתרווח לכמה שעות. בפועל אין ספור חדרים לפי שעה בקיסריה נועדו בדיוק למען מטרות ומצבים מעין אלה. כל אותם חדרים לפי שעה בקיסריה הינם זמינים ומידיים מבחינת אנשים אשר מחפשים אותם. בדרך כלל הם ממוקמים באזורי מפתח, ניתנים במגוון גדול וזמין.

חדרים לפי שעה בקיסריה