חדרים לפי שעה בבית ינאי

מושב בית ינאי הינו מושב שיתופי אשר משתייך אל קבוצת המושבים של האיגוד החקלאי. המושב בית ינאי מונה כיום למעלה מארבע מאות תושבים, אשר תחילתם הגיעו בהקמת המושב מארצות הברית ומליטא, ולאורך השנים הצטרפו אליהם עולים נוספים מדרום אפריקה, ניצולי שואה, ומקומיים בני התנועה מהעיר אל הכפר. בני המושב בית ינאי מרביתם חילוניים. בשנת 1933 הוקם מושב בית ינאי על ידי קבוצות של עולים מארצות הברית ומליטא. קבוצות אלו רכשו את אדמתם מהקרן הקיימת לישראל והגיעו במטרה לבנות בית בשרון ולבנות בית במושב שיתופי חקלאי. עם הגעתם למושב בית ינאי, החלו בני הגרעין העולה המשתייך אל העלייה החמישית לישראל, לנטוע פרדסים על אדמת המושב בית ינאי, במטרה להקים בו מושב חקלאי וכחלק מתהליך הקמתו של המושב.

מה טומנים בחובם חדרים לפי שעה בבית ינאי?
בא לכם משהו קצת שונה? רוצים לחרוג מהחופשות הרגילות והקונבנציונליות שלכם? נמאס לכם משעות טיסה ארוכות ונסיעות ארוכות לצפון או הדרום? תוכלו בקלות לשכור חדרים לפי שעה בבית ינאי, באזור השרון, על רצועת חוף הים התיכון מחכים לכם צימרים רומנטיים ומפנקים במיוחד. ישנם באזור גם מסעדות ומקומות בילוי רבים אשר אתם יכולים לשלב בהם את השהות שלכם, אך ללא ספק חדרים לפי שעה בבית ינאי מתאימים עבור חופשה רומנטית עם שילוב של נוף ופסטורליות וחוף הים.
מבחר אטרקציות אשר מציעה הסביבה -
* מזח כפר ויתקין – מזח מצפון למושב בית ינאי, זהו מזח מפורסם כי בו עגנה אוניית הנשק של האצ"ל. במזח זה עגנו גם אוניות מעפילים.

* מצפה העפלה – בחוף הים של בית ינאי, תוכלו לקבל הסבר על הספינות שהביאו לארץ את המעפילים.
* אגם בית ינאי – כאשר בנו את מחלף ינאי נוצר בו במקום, בו התמלאו מי תהום וזוהי בריכה גדולה וסביבה צמחי מים ובעונות מגיעים גם עופות מים, נבנתה במקום טיילת עץ, אשר מאפשרת לצפות על האגם מקרוב – מקום פסטורלי וממש רומנטי לטייל בו.
* בית הפנקייק המקורי – אתם יכולים לאכול ארוחת בוקר דשנה בבית הפנקייק שכולכם ודאי מכירים.

חדרים לפי שעה בבית ינאי